www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

motorola a1200
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: motorola a1200 Na vrh strane Na dno strane

Ovaj telefon mi se uzasni svidja,prelep je.Hteo bih da ga kupim,ali ne znam razlog.Sta ja mogu sve da radim sa ovim telefonom(mislim na funkcije,ne da ga bacam i da se qrcim il tako nesto:-)hvala


_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pajo, zasto meni ni jedno tvoje pitanje uopste nije jasno? Rolling Eyes



evo nasla sam sliku, lep je telefon vizuelno....

a sta mozes da radis sa njim? to samo ti znas Razz

pretpostavljam da ima funkcije kao i vecina motorolinih modela....

bolje da sacekamo nekog vlasnika, pa da ti kaze, ili ces ga uzeti na sopstvenu odgovornost Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono što čini ovaj telefon malčice drugačijim od ostalih, to je operativni sistem - radi pod Linuxom Smile e sad, po iskustvima raznih vlasnika, telefon je OK, ima touch screen koji fino radi, kameru od 2, tačnije 1.92 megapiksela, baterija traje otprilike oko 2 dana normalnog korišćenja. Podržava mp3, ali kada se pesma pusti na zvučnike, nije mnogo jaka. Nema WiFi i ne podržava 3G. Memorija je proširiva i možeš ubaciti TransFlash karticu, poželjno do 512 MB. Jedini veći problem je to što nema mnogo programa pisanih za ovaj operativni sistem, i kod nas se teško pronalaze.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopste mi nije jasno sta rade ljudi sa windows mobilnim telefonima i ostalim.Ovaj ima linux,ali za sta ce mi to?Sta mogu da radim na njemu kad je instaliran linux?Sigurno nije samo da bi gledao office fajlove.Hvala.Pozz

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako.
Operativni sistem ti omogucava da mozes da ubacis druge programe, one koji ti se svidjaju, sa fabrickim operativnim sistemom si ogranicen, jer imas softver koji ne moze da se prosiri. Java je ogranicena platforma za telefone i nikada nece moci po funkcionalnoscu da se nosi sa Symbian,Windows, Linux, Mac sistemima.
Najvise programa ima za Symbian i Windows. Npr mozes da promenis mp3 player ako ti se ne svidja onaj u njemu, da ubacis program za Office i dosta toga.

Da i ja sam razmisljao (citaj sanjao) o ovom telefonu. Citao sam dosta komentara i mogu ti reci da niko nije imao problem sa ovim telefonom. Jedina mana je to sto zna da ostane otisci prstiju svuda po telefonu(krpica za brisanje resava problem) i tiho zvono(ali dovoljno jak da bi se cuo u dzepu). Sve je ostalo sjajno.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> motorola a1200 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon