www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

15 gresaka pri ulepsavanju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sama se nekad oblacim na brzinu, pa stavim na sebe prvo sto mi dodje pod ruku. Takodje ovi novi modni trendovi su mi sve gori i gori.

Meni se ne svidja kad punija osoba obuce majicu sa vodoravnim (poprecnim) prugama ili mrsava osoba hlace sa vertikalnim prugama.
Kad osoba na sebi istovremeno ima vise boja nego djecija bojanka.
Kad osoba obuce kratku suknju, a na nogama prasuma.
Kad cura obuce majicu na bretele, a ispod pazuha suma.
Elegantne cipele na sportsku kombinaciju ili sportska obuca i patike na elegantnu kombinaciju.
...



_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodjer, hvala na savjetima ali treba ih se i pridržavat!
 
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako korisno i dobro prezentovano Smile hvala
Zaista nema nista groznije od nejednako nanesenog pudera sa jasno naglasenom crtom koja odvaja prirodnu boju koze od boje nanesene na lice...to mi je bas odvratno...a takvih je nazalost dosta...Ili kad stavi prejaku boju rumenila...nisam protiv sminkanja,upravo suprotno,jako se volim sminkati,ali u granicama prirodnosti...ono ima sminka,ali se ljudi ne prepadnu kad me vide bez nje Very Happy ko sto se obicno desava tim,nazovimo ih,macama po gradu...

_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

problem danasnjice barem kod nas u sarajevu sto djevojke ne znaju razlikovati d nevnu od nocne sminke ma katastrofa
 
SweetSerbianGirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovi saveti su veoma dobri i korisni Wink nazalost neke devojke upotrebljavaju previse sminke znaci u neogranicenim kolicinama....a sto je najgore ne primecuju to hehe
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heeh dobri savjeti

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa gore navedenim!u potpunosti se slazem...

_________________
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Nezna sminka Na vrh strane Na dno strane

Kolku ponezno se nasminkas tolku si poubava.Neznite tonovi te pravat pozenstvena.
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas dobroo ovoo Smile zaista su dobri saveti Wink
 
kolly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je sve too cemu ste pricale ali mnogi ljudi nemaju pojma kako se neke stvari upotrebljavaju, a mnogi i ne znaju da postoji mleko koje sluzi za skidanje sminke oko ociju, mogli bi da napravimo neku malu skolu sminkanja, i izvinjavam se unapred ako ova tema postoji a ja je nisam videla
 
Nivi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to sve stvar ukusa, neko voli boje, neko ne... Neko voli ljetnje haljine-neko ne.... Jednostavno neko se osjeća dobro u takvim nekim kombinacijama,ali to se onda i vidi. Najgore je kad to neko obuće jer je takva bila i neka cura u novinama!
Ali isto tako, postoje neka pravila- "za naše dobro"Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> 15 gresaka pri ulepsavanju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon