www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Roditelji naših roditelja
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moji su umrli svi od deda i baka.Licim na moju baku sa tatine strane i najvise sam je volela.Umrla je kada je meni bilo 18 godina a baba tetka ,kada mi je bilo 15 godina.Njih sam volela najvise na svetu.


_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su osobe koje su na neki način obeležavali naša detinjstva, odrastanja
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: s Na vrh strane Na dno strane

voleo bi da su roditelji mojih roditelja bili moji roditelji
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mamine strane su zivi,ali sa tatine nazalost nijesu.
Djeda po tati se i ne sjecam uopste,umro je kad sam imala 3 godine.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mamine roditelje sam bila manje vezana baš zato što se dede i ne sećam, umro je kad nisam napunila ni godinu dana, a baba kad sam imala 7 godina. Ali, sećam se mnogih događaja sa babom Smile

Ali zato sam za očeve roditelje, koji takođe nisu među živima Sad , bila jako vezana, i dan danas sam. Iako su živeli 200 km daleko od nas, kao deca smo svaki raspust provodili tamo.

To su najčarobniji dani mog detinjstva Smile

Ne zato što su moji, već su doista bili izuzetni ljudi, velikog srca, veliki radnici i apsolutno spremni da sve učine za nas.

Možda će vam delovati suludo, ali ja i dan danas imam jak i vrlo realan osećaj da ću babu ugledati na pragu kuće, a dedu na kapiji. Toliko i dalje žive u meni, kroz mene...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tatini roditelji su umrli dok je još bio dete...
a majčini roditelji su me takoreći usvojili, odrasla sam sa njima i naravno da ih volim najviše na svetu celom....za njih bi apsolutno sve mogla učiniti jer su oni (ne zato što su moji) zaista jedinstveni i sjajni Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa oceve strane imam samo babu a sa majcine imam i babu i dedu....meni su oduvek govorili da licim na dedu sa oceve strane mada je davno umro i nisam ga bas dobro zapamtio....ali kazu da je bio veliki smeker Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
almirhotmai
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da imam i najviše volim nanu! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Roditelji naših roditelja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon