www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Edo Maajka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitala sam postove ovdje i pročitala da je netko napisao da je legenda.
Meni lično nije baš legenda, ali ga obožavam više od bilo koga.
Jel sad jasnije? Very Happy


 
mimy616
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 80

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje pjesme su mi sverc-komerc, prziii i trpaj
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

edo majka ....je za mene zatucana seljacina sa tupavim pjesmama, ne volim ni ostale domace repere jer su forseri i seljacine sa tupavim pjesmama a edo majka je prvi na ljestvici onih koje ne mogu smislit Rolling Eyes =P

PS: ah pardon izostavila sam jedno a u majka Rolling Eyes

_________________
 
RODJAZMAJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 4:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los!Slusao sam ga na exitu ali nasi su mi bolji pogotovo bg sindikat
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
edo majka ....je za mene zatucana seljacina sa tupavim pjesmama, ne volim ni ostale domace repere jer su forseri i seljacine sa tupavim pjesmama a edo majka je prvi na ljestvici onih koje ne mogu smislit Rolling Eyes =P

PS: ah pardon izostavila sam jedno a u majka Rolling Eyes


Pa, netko voli slušat Kurtu a netko Murtu. Tak da za takvim riječima nema potrebe ( mislim na ,seljačina,). Wink
 
a*l*e*x*a*n*d*r*a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma **CAR** je!!!
Omiljene pesme su mi Prikaze,Prziiii i No Sikiriki

_________________
 
boOmFunK_Mc`s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Edo Maajka-BOOMMMBAAAA Na vrh strane Na dno strane

Vashe mishljenje o owoj pesmiiCii??Po meni je extra,extra,extra...i nekako mi je autobiografska...hehe....
PooZzzzz Wink Wink Laughing Laughing

_________________
...I waNNa touCh yOuR souL...
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas sada slusam tu pjesmu Razz Razz

_________________

--_make love not war_--
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super mi je Edo, volim da ga slusam, najvise mi se dopadaju "Prikaze" i "Bomba"..

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam čovjek koji voli rep, al ako slušam, slušam svog jarana ovdje u Sloveniji i Edu. Poštujem ga jer je još uvjek Bosanac, pa nek živi u Purgerlandu i nek' voli Dinamo, al je još uvjek Bosanac. Pjesme su mu dobre, produkcija jaka, rime su na mjestu i bar kod njega nemam osječaj da je priču skratio, da u jednoj pjesmi odslušam čitavu priču koju želi da nam kaže. Sve u svemu, dobar mi je!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusam takvu "muziku", al Edu volim da cujem. Postujem njega i njegov rad. Nije isfoliran, a ima i zanimljive tekstove. Ma stvarno je MAJKA...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Edo Maajka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon