www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomagajte dobri ljudi
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Agy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Pomagajte dobri ljudi Na vrh strane Na dno strane

E pa ovako: pokvari mi se komp jednog dana i ja ga odnesem u servis. Reinstalirali mi windows i sve bi bilo u redu ali nemam neke opcije kao na primer "save target as" i jos neke ali ova je najbitnija zbog download-a. Sta da radim, da ponovo reinstaliram ili...?

 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala slicne probleme to je sve do instalacije bar tako mislim(tako su meni rekli)..
Odnesi neka ti to sredi neko ko zna da barata sa kompom Rolling Eyes
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno je do instalacije. Moras po meni da reinstaliras sistem.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su stravi koje su u exploreru zakljuchane polisama.
Preporuchujem da skinesh drugi browser.
www.opera.com
www.firefox.com

Firefox je stvarno odlichan browser, a za njega postoji gooomila pluginnova koji ti mogu pomoci u daljem radu...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...jao jao windowse je najlakse formatirati... nemoras ici u servis za tako nesto banalno... nego ovako... neke stvari na netu nemaju save target as na netu, dakle nemogu se snimiti... to je inace dosta zastupljeno kod internet explorera, no medutim situacija se popravlja kod firefoxa ko sto je netko napisao gore. pogoto ako skines flash got koji je jedan od plug innova.
recimo ukoliko ga ukombiniras sa flash getom... ondadobijes ubojito sredstvo za download!
 
vduda1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 26

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što ti je već napisano skini si firefox i nema problema, ja ga koristim od kad je izašao i kako surfam po raznim stranicama u ie-u su mi se znali kačit kojekakvi programčići koji su kočili vezu.S firefoxom ubiješ više muha od jednom Wink Wink
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@silverado

Ma uopshte nema potrebe da formatira disk i instalira ponovo!
Sve je samo stvar polisa koje treba pobrisati!

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
silverado
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a cuj waxteru dok ne zaviris pod haubu nikad neces znati sta je na stvari! Very Happy
 
Sekulas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 29
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potrbno je da reinstaliras system
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@silverado

I to shto kazesh.
Mada, na osnovu ovoga shto sam prochitao tipujem na polise... Smile

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Agy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim firefox ali nemam pluginove, odem na njihov sajt a oni mi tamo nude neke playere, a java nece da se instalira, ...
 
Download091
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakav je to servis u kojem neznaju windowse instalirat kako spada.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Pomagajte dobri ljudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon