www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Digitalni Fotoaparati
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 4:48 am    Naslov poruke: Digitalni Fotoaparati Na vrh strane Na dno strane

Predstavite svoj Digitalni fotoaparat.
Onaj kojeg sad imate, onaj kojeg ste imali prije ili... onaj kojeg ćete tek imati.

Trenutno - moj vjerni pratilac je Canon Power Shot SD800 IS. Prezadovoljan sam ovom fenomenalnom kamericom! Funkcionalnost i kvaliteta fotografije je odlična, za kameru te kategorije...



To mi je treći Canonov džepni digitalac, vjeran sam Canonima. Prije sam imao Canon Ixus v3 (ukraden) te Ixus40 (poklonio sam ga...).

Uskoro, nadam se nekom od Canonovih ili Nikonovih novih SLR-a.



Za sad, ovaj mi je "na listi želja"...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada, na zalost, samo kamera na N73, a planiram da uzmem Fuji S 6500 fd. Mislim da to fotoaparat sa najboljim odnosom cena - kvalitet. Nije daleko od profesionalnih SLR-a sto se tice kvaliteta i podesavanja, ali je zato mnogo jeftiniji od njih. Mislim da je to jos uvek najbolji fotoaparat koji mozete kupiti do 300 evra, iako je izasao pre vise od godinu dana.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Sony-evu kantu DSC S40. Mislim, dobar je to aparat, ali problem je to sto svi koje ja znam da su ga kupili (znaci nas 7-8) imali su isti problem posle godinu i jache dana koriscenja. A to je da ti LCD display poludi, upalis aparat on je beo ili izbacuje strafte.... Takodje meni je sad poceo sam od sebe kad prebacim na mod za slikanje da se gasi.... Uskoro cu definitivno kupiti neki drugi :S
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mr Bonda mali savet U koliko kupujes neki foto aparat ne juri Mega piksele vec kvalitetnu optiku koju imas na svom "brljavom" soniju tj Carl Zeiss veruj mi mnogo je bitnija opcija nego pikseli, jer dzaba ti slika koja je velika i po 4 mb ako je mutna i nejasna i ima previse jake boje

_________________
NO COMENT
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je, Dacho... Smile
Ja nekako volim stvari na kojima pishe Leica... Very Happy

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbg, nisam se nikad zanimao za optiku tako da zaista pojma nemam ko je tu na vrhu Smile Sta mislite o Canon-ovim aparatima?
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond - Sto se tice Canon-ovih aparata veoma su dobri i veoma korisni .. takodje dolaze sa veoma dobrim i solidnim slikama ( pogledaj moje slike koje sam postavljao u slikama meseca ) .. dakle .. nisu losa preporuka ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Mr. Bond - Sto se tice Canon-ovih aparata veoma su dobri i veoma korisni .. takodje dolaze sa veoma dobrim i solidnim slikama ( pogledaj moje slike koje sam postavljao u slikama meseca ) .. dakle .. nisu losa preporuka ..



Hvala ti Smile Tetka je dobila neki Canon od 7.1 MP-a (nemam pojma koji tip al mi se mnogo svidja) pa sam razmisljao da ja to .... prisvojim Smile
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izljubi tetku par puta .. i eto ti fotoaparata za buducnost Cool Laughing Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako razumete engleski evo vam odlican sajt sa informacijama o kamerama.

http://dpreview.com/

Pre kupovine, dobro treba citati kritike, sta valja, a sta ne valja kod aparata. Ali najbitnije je znati zasto ti treba aparat i za cega ces ga koristiti i koliko ces koristiti.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sama optika se razlikuje od proizvođača kod pojedinih aparata optika je urađena kombinacijom stakla i plastike a inače Zeiss-ova optika je među najjačom na svetu ali je naše tržište ovakvo kakvo je i sa primanjima dobrog dela populacije u nemogućnosti za nešto previše kvalitetno pa u okvirnoj ceni recimo do 15,000 dinara su ti Sony i Canon ,o Praktika koja je nekada važila za proizvođača u vrhu u tom rangu nema ni jedan model za pohvalu prvenstveno su boje blede i oštrina mu nije jača strana.tako da pri kupovini treba dobro razmisliti da li kupiti za par hiljada jeftiniji aparat ili kvalitetniji na tebi je da odlučiš

_________________
NO COMENT
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj prvi digitalac koji i dan danas imam je Fuji FinePix F700. Od prvog dana sam zadovoljan sa kamerom. Malecko i za svaki dan fotografisanje je super.

Posot sam se zestoko zainteresovao tj. zagrizao za fotografiju onda sam uzeo Panasonic Lumix FZ50 kojeg koristim za svakodnevno i ozbiljnije situacije, i prezadovoljan sam sa njim.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Digitalni Fotoaparati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon