www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u poslednje vreme primećujem da devojke startuju momke Very Happy joj ljudi kakva su to
vremena došla ranije se znalo izađeš na neku žurku i sve to ide svojim
tokom sa razmenjivanja telefona,male šetnje o ne važećim temama itd Wink


 
FANATIC-NS
PARTY MAN
PARTY MAN



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 979
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada mi nije bio problem da pridjem i startujem jer nema sta da se izgubi.Najbolja varijanta sto mi se cesto desava je da dobijem odgovor tipa: - E znas ja inace imam decka ali mi smo samo iz navike zajedno...a znas,ja bih sa tobom sex pa sta bude.
Sobzirom na kakva mesta ja izlazim nije ni cudo sto dobijam ovakve i slicne odgovore Very Happy

_________________
Tezim ka savrsenstvu u svakom pogledu! MSN - nszola@hotmail.com
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ranije mi je trebalo jako dugo, radi adrenalin..
a sad ako uspem uspeo sam ako ne nista
 
semsoali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 86
Mesto: Medvode

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prvo uzpostavim kontakt sa pogledima a onda na kakvo piče se dogovorim

_________________
sta ima
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FANATIC-NS je napisao/la sledeće:
Nikada mi nije bio problem da pridjem i startujem jer nema sta da se izgubi.Najbolja varijanta sto mi se cesto desava je da dobijem odgovor tipa: - E znas ja inace imam decka ali mi smo samo iz navike zajedno...a znas,ja bih sa tobom sex pa sta bude.
Sobzirom na kakva mesta ja izlazim nije ni cudo sto dobijam ovakve i slicne odgovore Very Happy

Gdje to izlazis, da i ja pocnem tamo izlaziti? Smile

Ovo je ubedljivo najbolja tema na forumu... Svaka cast!


Edit by Gilence: Molim te koristi dugmence EDIT ako imas sta da dodas, ne pisi post za postom... hvala

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 6:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Ovo je ubedljivo najbolja tema na forumu... Svaka cast!


Hvala. Pokrenuo sam je cisto onako, da vidim tudja iskustva, a i da imam sta da kazem bratu. Rolling Eyes Kad me je to pitao, nisam znao sta da beknem. lol

Licno, volim kad devojka startuje mene. Ja ne delim lako korpe i crvene kartone.

PS: Nemoj kucati dva posta zaredom. Stavi sve u jedan. Svoj post lako mozes izmeniti sa dugmetom "edit". To ti kazem jer vidim da nemas veliku kilometrazu na forumu. Dva posta zaredom nije bas zdravo za tvoj account. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je u ovoj našoj eri mobilnih telefona to najbrži i najbezbolniji način da se ostvari prvi kontakt
 
smeker89bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 91
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa onim bajom u subotu izadjesh u neki club ili splav....pa dodje nedelja... 8)

_________________
samo ti u mome srcu si jedna jedina nepobediva moja ljubavi...STELLA ROSSA
zvezda 5-0 milan!!!!
liga sampiona
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznamo se i direktno pitam, ali iskreno da mi kaze stamisli o meni...

to devojke vole DiReKtNo a posle ih obradjujes...
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
jugovic1980 je napisao/la sledeće:
pokazite da imate ozbiljan interes.


Ozbiljan interes? Salis se jel da? Laughing Koji to muskarac danas ima "ozbiljan interes" Razz Laughing



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ima ima i to dosta muskaraca koji imaju i traze nesto ozbiljno!
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 28, 2008 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kases joj u lice direktno sta mislis o njoj
i moras da imas veliko poverenje u sebe
zene to mnogo vole

_________________
bludnik
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon