www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li mislite da su internet usluge preskupe ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne bih rekao da su one PRESKUPE ali da su skupe skupe su...
Bar sto se Srbije tice...

poz
losmi200


 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato u Japanu 100 megabita za 22 dolara... Sad

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ne bi puno zalio, jer ja nemam bolje. Npr. kod nas je dial-up - katastrofalna usluga, adsl - sve zavisi kakve si srece, wireless - preskup a ne bas tako dobar i sad je krenuo i kablovski za koji ne mogu reci sa sigurnoscu kakav je, ali cu ga isprobati pa cu reci i za njega. Djeluje jeftin a dobar...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije.
Limitiran i besplatan pristup s posla s jedne strane a s druge wi-fi and cable preko lokalnog providera za $49.99 + tax (cca oko $53 sve zajedno) mjesecno ukljucujuci telefon i 700 minuta free na mobilnom svaki mjesec. Tako da nije gadno.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije to nesto preskupo, ali kada sam video na diskaveriju rumunske reklame gde reklamiraju flat paket od 512/256 Kb/sec za 8,99 evra mesecno, znaci da je kod nas duplo skuplje.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi skupo jer toliko toga skinem sa interneta besplatno sto bi inace moro kupit...da ja gledam na to kao nacin ustede..
 
dejansm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro sam uzeo adsl,a do skoro je bilo strasno Rolling Eyes
 
mdmad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Nov 2007
Poruke: 112
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa u globalu kablovski i ADSL nisu skupi kod nas,govorim za one najmanje brzine,zavisi od mesta i vrste,brzine(najmanje) se krecu od 256 do 512 kb/s a po ceni od 800 do 1500 dinara,konkretno kod mene.ja placam 256 kablovski 800 dinara dok je 512 1500.za mene je spas a i zadovoljava mi potrebe
pre neki dan je pisalo u Blicu o internet uslugama kod nas i u svetu.kod nas je Lelekom tata mata jer je celokupna mreza u njihovim rukama i sve zavisi od njihove dobre volje.danas mi kazu u Eunetu da mi je na broj postavljen neki PCM uredjaj i da zbog toga ne mogu imati ADSL,trebam podneti zahtev za ciscenje linije tj.uklanjanje tog uredjaja.ja odem tamo a oni mi daju par brojeva da pozovem,da proverim i posle sati provedenih za telefonom covek mi kaze da treba da se obratim rukovodecem licu pa ce on "ako bude HTEO"da naredi da mi to odrade.pazi molim te,ako bude hteo,kakva je to samovolja i nebriga za korisnika.rukovodece lice se naravno ne javlja na telefon.i posle se pitaju sto covek uzme pusku i krene da puca po svima okolo.
Inace Japan me je impresirao odnosom cena/brzina.oni imaju opticku 100mb mrezu sto ce reci 100mb/s upload i 100mb/s download a za cenu od 0.20dolara mesecno.tako nesto ima jos samo Norveska.Ako je verovati Blicu ja cu se selim u Japan,ili Norvesku xe xe....
Inace najskupli net je kazu u Kazahstanu gde za 1.5mb/s treba izdvojiti verovali ili ne preko 6000.00 dolara a za 6 mb/s cak 16000.00 dolara



[Edit by Mr. Bond: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Volim te uvijek
i kada se budis
i kad na licu sminke nemas
i kad si ljuta
i kad se cudis
i kad bez mene na ples se spremas
uvijek te volim hocu da znas
volim te ne znam kako da odolim
u svakom slucaju te VOLIM.
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu.
Nekada je bio luksuz koristiti interenet. Danas je to potreba i neminovnost.
I cena je sve manja. Odnosno brzina sve veća a cena ista.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Da li mislite da su internet usluge preskupe ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon