www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smisao zivota???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao zivota? Ma necu sam sebe da zavaravam.
Nema ga!
Zivecu, umrecu jednog dana i to nece ostaviti nikakav trag da sam ziveo.
Koji onda djavo zivim?
Zivim jer mi se hoce i zato da nebi razocarao druge!



_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:17 am    Naslov poruke: ? Na vrh strane Na dno strane

Po meni svako mora da ima cilj u zivotu, upravo taj cilj mu postaje smisao zivota, a ako ga ne ostvari zapada u neke psihicke krize. Toliko od mene


[Edit: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

_________________
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 1:00 pm    Naslov poruke: Re: ? Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Po meni svako mora da ima cilj u zivotu, upravo taj cilj mu postaje smisao zivota, a ako ga ne ostvari zapada u neke psihicke krize. Toliko od mene


[Edit: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]

Zato ja nikada necu zapasti u psihicku krizu Wink

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 12:36 am    Naslov poruke: Re: ? Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Po meni svako mora da ima cilj u zivotu, upravo taj cilj mu postaje smisao zivota, a ako ga ne ostvari zapada u neke psihicke krize. Toliko od mene


[Edit: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


Slazem se

Naci svoj smisao zivota da bi se osetio zivim.

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
kenzo_japanac
~наша ствар~
<b>~наша ствар~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 1463

costarica.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao zivota je porodica. To je pravi cilj. Osnujes porodicu, uzdizes decu, guras ih na pravi put... Umres zadovoljan jer si svoju moralnu obavezu ispunio
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao života je ljubav u svakom smislu te reči...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je smisao zivota-zivjeti zivot onako kako zelimo i boriti se za to

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 9:56 pm    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

u pravu si kissy jer svako oblikuje svoj zivot Wink

_________________
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:37 pm    Naslov poruke: Re: Smisao zivota??? Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Sta je po vama smisao zivota?
Ne mislim na licni, vec na onaj opsti, filozofski...


Po meni je smisao zivota borba. Svaki pojedinac se bori za ono u sta veruje. Bori se za svoje stavove, svoje ideje..... Vecna borba i suprotstavljena misljenja vode tome da nikad nece prestati da postoji smisao za zivot....
Smisao zivota je apoteoza(obozenje) coveka. Covek je na zemlji sa samo jednim razlogom, da postane bog. To nas uci i hriscanstvo!

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni je upoznavanje sebe i rad na sebi u bilo kojim oblicima

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 41

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:48 pm    Naslov poruke: Re: Smisao zivota??? Na vrh strane Na dno strane

afibamarih je napisao/la sledeće:
Yasmin je napisao/la sledeće:
Sta je po vama smisao zivota?
Ne mislim na licni, vec na onaj opsti, filozofski...


Po meni je smisao zivota borba. Svaki pojedinac se bori za ono u sta veruje. Bori se za svoje stavove, svoje ideje..... Vecna borba i suprotstavljena misljenja vode tome da nikad nece prestati da postoji smisao za zivot....
Smisao zivota je apoteoza(obozenje) coveka. Covek je na zemlji sa samo jednim razlogom, da postane bog. To nas uci i hriscanstvo!


A zasto da postane bog? Shocked I otkud to da je covek na zemlji sa samo jednim razlogom- i to da postane bog? Zasto bi neko zeleo postati nesto sto je opisano samo u prici- jednoj knjizi, nesto sto je neopipljivo, nesto sto je nevidljivo, nesto sto je grotesktno a nema ga !
Pa zar pored svih osecanja koja poseduje covek, pored mogucnosti kojima utice na svoj zivot, svojim rukama stvara, znanjem doprinosi, oseca-donosi na svet-izradjuje porodicu...-zasto ovo da nebude smisao zivota a ne bog!
Ko je bog- da bi neko bio kao on! Shocked Confused

_________________
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko sto moj veliki drug aristotel rekose: "kolicina vode koja se nalazi u kanti od 5 litara(bez da je voda cepana na kiseonik i vodeonik, tj. da se nalazi u fluidnom stanju) proporcionalna je izvoru zivota, tj. skup AB=skupA(kiseonik)+skupB(vodeonik)." dakle, izvor zivota je kiseonik, medjutim s obzirom da znamo da je vodeonik zasluzan za plavo obojenje neba, postavlja se pitanje zasto ne bi bio vodeonik izvor zivota??? prema logici sudova u tom slucaju kiseonik i vodeonik se ponistavaju pa je izvor zivota KSANTA!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Smisao zivota??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon