www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vozacki Ispit kako?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja san vozački položila prije 4 godine. Mada san ga položila iz drugog puta, al ispaltilo se. Sad me samo prometna policija zna ponekad ganjat zbog prekoračenje brzine Laughing

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja sam napokon rijesila da dobijem i tu karticu zvana vozacka dozvola. Testove i Prvu Pomoc sam polozila iz prve..sad sam pocela s obukom i tek sam bila dva puta po sat vremena na poligonu.I nije toliko tesko samo moras biti opusten.A kako ce biti na polaganju vidjeti cemo..nadam se da ce biti dobro. Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
E ja sam napokon rijesila da dobijem i tu karticu zvana vozacka dozvola. Testove i Prvu Pomoc sam polozila iz prve..sad sam pocela s obukom i tek sam bila dva puta po sat vremena na poligonu.I nije toliko tesko samo moras biti opusten.A kako ce biti na polaganju vidjeti cemo..nadam se da ce biti dobro. Mr. Green

Pa ne mogu da vjerujem, zar ti nisi imala vozacku prije Shocked

_________________
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: pitanje ili neznanje Na vrh strane Na dno strane

skoro sam ostao bez zaposlenja, te sam hteo da pocnem da radim kao taxi vozac, ali ne znam kome da se obratim za dobijanje dozvole za rad. naravno neznam ni gde opremu da kupim, ni kako da formiram cenu idr. Molim sve one koji nesto o ovome vise znaju da mi pomognu. unapred hvala.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

testove sam položila iz prvog puta...a vožnju iz trećeg Rolling Eyes

prvi put sam pala na poligonu, drugi put isto (samo ovaj drugi put nije bila moja greška Confused ) i iz trećeg sam uspela Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lolcina je napisao/la sledeće:
crnibiser je napisao/la sledeće:
E ja sam napokon rijesila da dobijem i tu karticu zvana vozacka dozvola. Testove i Prvu Pomoc sam polozila iz prve..sad sam pocela s obukom i tek sam bila dva puta po sat vremena na poligonu.I nije toliko tesko samo moras biti opusten.A kako ce biti na polaganju vidjeti cemo..nadam se da ce biti dobro. Mr. Green

Pa ne mogu da vjerujem, zar ti nisi imala vozacku prije Shocked


vozacku nisam..ali sam vozila auto odavno hahaha


Polozila sam i voznju iz prve s tim da sam na poligonu prvi put liniju presla ihhhhhhhhhh ali jednostavno mi se noge oduzele kad udje onaj sejtan od komije u auto hahaha

ali poslije garaza i rucna iz prve bez greske ...danjska bez greske..a nocna je bila sasa blicanje , duga , kratka i haj bjezi kuci Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuu, covece, sta vi sve treba da radite za dozvolu!
Ja poligon i voznju kroz grad zavrsio za 10 minuta! Mr. Green
Garazu i rucnu uopste nismo radili, kao ni prvu pomoc. Razz
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino sto sam na polaganju zeznula bila je voznja unazad Rolling Eyes Mr. Green ostalo je bilo savrseno

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
MAGICMASTER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 1:26 am    Naslov poruke: Re: pitanje ili neznanje Na vrh strane Na dno strane

daliborvucko je napisao/la sledeće:
skoro sam ostao bez zaposlenja, te sam hteo da pocnem da radim kao taxi vozac, ali ne znam kome da se obratim za dobijanje dozvole za rad. naravno neznam ni gde opremu da kupim, ni kako da formiram cenu idr. Molim sve one koji nesto o ovome vise znaju da mi pomognu. unapred hvala.


Znam ja ali ti je verovatno sada kasno...
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 41

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam i pismeni deo i voznju polozio iz prvog puta.... Wink

_________________
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz prvog puta testovi
prvi put voznja
ma vozac sam i po Very Happy
ma samo sam imao srecu

_________________
bludnik
 
opasan22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Feb 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna mogu li POLAGATI vozacki sa 17, a dozvolu dobiti sa 18 (punim u januaru)


Hvala unapred Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Vozacki Ispit kako? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon