www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Datum vencanja otkriva buducnost vašeg braka
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
vanja32
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 160
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je broj 1...ne znam da li je slucajnost da mi je sve kao sto pise...ili ima necega u tome?

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam....donekle mozda ima istine u tome..ali istina lezi u nama samima..brak mozemo ocuvati ili rasturiti bez obzira na brojeve..brojevi ne vide situacije koje je smenjuju..ne vide osecanja.te se ja ne bih previse oslonila..ali za zabavu sto da ne Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj broj je 9 Wink

_________________
I C E M A N
 
Goga73
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I moj broj je 9.

_________________
Gordana
 
kovrdzava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 112
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene broj 9

_________________
vecita sanjalica
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje mi bas i nije sve jasno jer nevjerujem da bas datum i vrijeme vjencanja mogu odrediti srecu u zivotu
 
Diamante...
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 52

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se odlučite za ovaj dan, ili želite vjenčanje u najužem krugu ili pravu javnu ceremoniju. Majčini savjeti će u braku biti ili u potpunosti prihvaćeni ili sasvim odbačeni. Emocionalna zrelost će biti veoma važan faktor uspjeha ovog braka. U svakom slučaju, nemojte se iznenaditi ako svi budu pustili neku suzu na vašem vjenčanju, jer će svi biti veoma dirnuti. Razlog za sklapanje ovog braka kojim vlada Mjesec je najvjerovatnije želja za porodicom i toplinom doma, ili želja da se nađe srodna duša koja voli djecu ili je u stanju da prihvati djecu iz prethodnog braka i pokuša da im pruži roditeljsku ljubav. Ako su djeca jedini razlog za sklapanje ovog braka, možda je bolje da još jednom preispitate svoju odluku.

Jedino ovo sto je u bold-ovanim slovima je tacno. Sto i nije nesto...
Sad se mislim da li da otkazem datum ... Rolling Eyes

Just Kiddin' Laughing
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je broj 4 Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha meni je 9 tacno je samo to da sam pobegla od kuce da se udam za njega Very Happy Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Datum vencanja otkriva buducnost vašeg braka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon