www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex sa zivotinjama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
chrome8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 22
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kome to treba kad su zene tako divne... Kome treba bilo sta pored zene... Zene! Svaka cast na lepoti!

A ko je bolestan treba da se leci!



_________________
Don't want to step on any hairy toes!
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Animal sex mi je nesto odvratno.....Nikad nisam imala zelju da probam,nadam se da necu i ubuduce!
 
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas, uzas, uzas!

_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
danche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 19
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 5:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolesna tema

[Edit by Annabel_Lee: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da sam liberalna ali ovo.... Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
afibamarih
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 29 Feb 2008
Poruke: 80
Mesto: Arcadia

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da vas ja malkice sokiram. Ovo sam davno citao, ali jos pamtim podatke: U proseku 20% zena je to radilo, a nekih 35% bi to uradilo. Najveci procenat zena koje su to radile je u Brazilu, negde oko 32%. Francuzi imaju izreku: "Da zena zna sta pas moze, nikada ne bi bila sa muskarcem." Postoje slike jos iz doba anticke Grcke na kojima su prikazani takvi odnosi, cak postoje i price o tome(setite se samo price o tome kako je rodjen MINOTAUR, a ima i eksplicitnijih prica). Na istoku je takvo ponasanje bilo praksa, a u nekim religijama i deo rituala. Mislim da je vrhovna svestenica vavilonskog boga Shamasha(nisam bas siguran da je Shamash) jednom godisnje imala ritualni seksualni obred sa svetim bikom. Ja znam 7 zena koje su to radile ili bi uradile. Da li ih osudjujem? Ne! To je stvar njihovog izbora! Ako je homoseksualnost stvar izbora, onda je i ovo. Nema tu velike razlike, oba sluze zadovoljavanju strasti, a nemaju reproduktivnu funkciju. Kako ja volim da kazem: ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE I UMIRU!

_________________
ET IN ARCADIA EGO!
Una salas victis, nullam sperare salutem!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, hvala... nikad i nikako!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tako odvratno i meni ne shvatljivo...npr zena sa konjem...BOZE...nisam mogla da povjerujem svojim ocima kad sam to vidjela...a tako i psima....Da zensko padne tako nisko i da vodi ljubav sa zivotinjama!!!!! Smatram da nisu normalne i da su bolesne.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sejtan-76 je napisao/la sledeće:
To je tako odvratno i meni ne shvatljivo...npr zena sa konjem...BOZE...nisam mogla da povjerujem svojim ocima kad sam to vidjela...a tako i psima....Da zensko padne tako nisko i da vodi ljubav sa zivotinjama!!!!! Smatram da nisu normalne i da su bolesne.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Potpuno isto mislim.....
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolesno.. Fuj!!

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sejtan-76 je napisao/la sledeće:
To je tako odvratno i meni ne shvatljivo...npr zena sa konjem...BOZE...nisam mogla da povjerujem svojim ocima kad sam to vidjela...a tako i psima....Da zensko padne tako nisko i da vodi ljubav sa zivotinjama!!!!! Smatram da nisu normalne i da su bolesne.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Neki i neke će za LOVU učiniti sve.

No, imam jedno pitanje ovima koji su to gledali - ako ste već znali da je film o sexu sa životinjama - ZAŠTO ste to gledali? Je li vas tko tjerao na to?

Mislim, holi džizus, pa ja ne gledam film ako znam da je horror, ako bih znao da ću u tom filmu vidjet kako cura se ševi s konjem, jednostavno neću kliknut na "Play".

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexxxxandra je napisao/la sledeće:
Animal sex mi je nesto odvratno.....Nikad nisam imala zelju da probam,nadam se da necu i ubuduce!



i ja se iskreno nadam da neces ubuduce Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> sex sa zivotinjama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon