www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Psovanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ivanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja stalno psujem ali ne ono vulgarno.doduse kad ima zenskog sveta izbegavam da psujem(bas toliko) Smile

 
Djordja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 20
Mesto: moskva

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne psujem:)
ne volim to
mozda nekad kad sam sam ali u drustvu nikad

_________________
Why drink and drive when u can smoke and fly
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psujem isključivo kada me netko ili nešto naljuti. Psovke su različite i izlaze iz usta više refleksno nego sa namjerom izgovaranja. Pretpostavljam da se to događa kada neznamo što bi izgovorili , a moramo govoriti. Ne vidim u tome ništa loše , ako s time ne vrijeđamo nekoga osobno.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
KK_Niksic_15
~<2_High_4_U>~
<b>~<2_High_4_U>~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jan 2008
Poruke: 1575
Mesto: Niksic,Montenegro...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovdje u NK stalno psuju,pa mi nekako preslo u naviku al samo u drustvu....Pred djevojkama izbjegavam da psujem toliko al se omakne poneka rije............. Cool Confused

_________________
Ko hoce da vidi kako Vukota(moj drug) jede papir, i jos mnogo toga u vezi sa njim, neka klikne OVDJE
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam nervozan, iznerviran. Obicno koristim do djavola, koji ce mi krasni. Tu i tamo izleti i j***ga, j****ti. Nikad ne opsujem nekome majku, sestru prvi.
Ponekad kad se uvuce u govor j***te, uvek ga skratim sa je. Npr Daj to pivo je Mr. Green . Onaj ko psuje nemislim da je prost, ne obrazovan ili kako vec, dodje coveku, to je neka vrsta izrazavanja emocija. Onaj ko psuje nikad ga ne uzimam za ozbiljno. Desi se u svakodnevnoj obicnoj prici izleti i neka psovka. Psujem, a kad bi prikazivao skalom od 1 do 10 to bi bilo 3.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi se psuje, ja onda psujem. I to je recnik, majke mu ga skarabudzim. Wink Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Psujem, kakav bi bosanac bio da ne psujem Wink

Šalu na stranu, psujem, al samo kad sa ljut i neurozan... I to nisu neke vulgarne psovke, manje više psujem miša, granje, lopatu i tako, manje više alat za kopanje kanala i pribor za jelo...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene i psovki tice .. retko kada koristim psovke ali dosta puta, kada sam ljut, koristim nekulturne reci Embarassed jer u besu prosto ne gledam na reci nego gledam da izbacim svu mrznju iz sebe da me ne gusi ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
jcona13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 29
Mesto: Majdanpek

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je to toliko normalna pojava da nema ni jedan ceo sat da prodje de ne opsujem nešto. Ali tu psovku shvatam kao odraz svoje nemoći i tako mi je lakše. Opet psujem najčešće, dok gledam TV, kad vozim, ili kad sam sam u kući. Na poslu mi ni na kraj pameti ne pada da to uradim ili opsujem u sebi. Meta psovki je glupost ali ne kod onih koji su takvi rodjeni nego najviše me iritiraju tzv. kvazi intelektualci, poznavaoci politike, evrope i društvenog poretka. Danas sam na poslu opsovao celu državnu inteligenciju, kad sam ugledao knjigu evidencije u domu zdravlja koja ima naslov - Evidencija uživalaca opojnih sredstava - a u toj knjizi se upisuju ne samo narkomani, nego i oni koji imaju karcinom i uzimaju opijate protiv bolova. Pa kako da ne psujem - da li je moguće da onaj ko je odredio naslov može da bude toliko glup - e pa da mu sve po redu .... pa kako bude. Pa još gore što to niko i ne komentariše. Čovek oboleo od karcinoma nema vremene za trošenje da misli kako su ga u domu zdravlja upisali kao NARKOMANA, UŽIVAOCA OPIJATA. Šta vi kažete ne biste opsovali?

_________________
Ako stojim u uglu sobe ne moram ni po koju cenu da razmisljam o belom medvedu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Psovanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon