www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Crveni lak za nokte...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
anđelina_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 64
Mesto: CH - Bern / BiH - Rudo - Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam ga!
ljetos ga nisam skidala sa noktiju Very Happy svaki dan novo mazala i sve crvene boje izprobala...

samo otkad sam opet krenula u skolu, nemam vremena i zivce da to radim... cekam raspust i vikend Wink


 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim crveni lak- ali samo ako su nokti malo kraći.Jedino što mi smeta je to što je stvarno teško skinuti ga.
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam duge nokte i upravo sada na njima crveni lak, predivan je... Wink
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam ga, pogotovo na dugim noktima i to najviše tamnocrveni.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, definitivno daje car rukama, mada iskreno, meni vise odgovaraju drugacije boje

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma super je posebno kada imas duge i lepe nokte

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 8:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad volim crveni lak, ali samo ih lakiram onda kad imam duge nokte u tu boju...jer na kratkima izgleda grozno...
A kad su mi kratki nokti, uvjek samo providni ili blage nijanse...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jednom u zivotu stavila crveni Laughing Laughing i nakon 30 min skinula smjesna sama sebi sve mogu nekako al crveni lak Shocked nikako najvise volim onak prirpdne boje sa malo sjaja
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Citat:
Mada je najlepše nositi ga kada nokti nisu predugi.


U ovome se potpuno slazem... Crveni lak nikako, nikko, NIKAKO ne ide na duze nokte... Izgleda suvise napadno, agresivno.. ne postize onaj efekat koji bi trebalo... Ali zato na urednim, tek malo naraslim nokticima... mmmm....

Slazem se sa kapljicom jer nokti postaju ka vesticini i jako ruzno izgleda postize kontra-efekat

_________________
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je crveni lak super.... Very Happy

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam ga, koristim ga već oko 2 godine i još mi nije dosadio...

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 17, 2008 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam ga upotrijebila prije sat vremena... Mislim da se već osušio. Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Crveni lak za nokte... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon