www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako zaprositi nju ili eventualno njega
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim sigurno ću to uraditi - spontano. Mr. Green

A ako i bude bilo treme - reći ću pa nek bude šta bude (a loše biti neće). Istini za volju, malo sam tremaroš, ali na kraju uvek krenem pa makar bilo i glavom kroz zid... Mr. Green



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odveo bih je na veceru kod mijih(da ustedim) kupio sto tanji prsten(da ustedim) od srebra(da ustedim) i plasticnu ruzu(da ustedim) i dao joj bez reci(da stedim reci) i ako bi pristala bio bih najtuzniji na svetu...


sifra: Cutljivi pirocanac


sala


neznam reci cu vam kada to uradim jer sam jos ja nezreo za prosidbu...

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 14, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako, vec duze vreme se razmisljam o tome kako bi je zaprosio al imam puno ideja. Posto se taj dan skoro blizi, mislim da cu je zaprositi negde u gradu, najverovatnije kod zlatnog krova ( goldenes dachl ), tu cu je odvesti i kleknuti na kolenima, reci cu joj da je mnogo volim i da nasu ljubav zelim da ovekovecim za sva vremena i onda cu izvaditi burmu iz unutrasnjeg dzepa i reci "willst du mich heiraten?" Smile

_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto ovaj moj nije nimalo romantican, ocekujem nesto tipa "aj se ti udaj za mene, pa cemo videt sta cemo" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ps. sorry za poruku za porukom Sad

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 4:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
^^^^ sa 18 godina?

ma sa 18 godina bela kuga vlada... go get them tiger...

ne mere to bit spontano sta kao jedemo cevape ja pitam os cevap pa udaj se za mene...

svakako to mora biti romanticno mesto kome predhodi niz dogadjaja koji ce taj trenutak uciniti velicanstvenim... al o tom po tom za 6,7 god...

_________________
~Duo de la muerte~
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onako u nekoj skroz neočekivanoj sitaciji... dok gledamo film, ili šetamo, ili leškarimo u krevetu... Very Happy

a kod nas se u stvari tako i desilo, i to nije ni on mene zaprosio a ni ja njega, nego samo kroz razgovor kao e ajde da se venčamo, i tako i bi Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je to bilo ne planski. Odluka u zadnjoj minuti. Momenat je sam naleteo.
A da vam pricam detalje, uzece puno vremena. Nije to za internet, to je vise uz par picenca da se prica.
Kod nje u kuci, sto se kasnije ispostavilo da je tako i zamisljala da bude.

Citam misli Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> kako zaprositi nju ili eventualno njega Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon