www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bolero
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mistik29 je napisao/la sledeće:
francuskinja je napisao/la sledeće:
A koje pesme poznate oni pevaju???Prvi put da cujem za njih...


Jelena...
Galebovi... (povedi me u zemlju galebova... tamo gdje se čuje samo pjesma)
Sjećanja ... (sjećanja na tebe ne umiru u snu, plašim se svakog sna jer znam da nisi tu)
Krčmarska Moskva ... (draga, ne vjeruješ da su mene gazili po krčmi, voliš još me voliš, volim još te volim, draga)
Moja generacija ... (moja generacija, miris jednog proljeća, svoje vrijeme ubija po kafićima)
itd.itd.itd.
Okupili su se. Nova pjesma se zove Bosna u basni i može se skinuti s njihovih web stranica.


Hvala ti za pesme ali ja i dalje sam izgubljena... Rolling Eyes


 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslušaj te pjesme... i nećeš više biti izgubljena Very Happy

Nešto mi slabo komentirate novu pjesmu grupe Bolero... Smile
Eto, meni se izrazito sviđa i vidljivo je da nastavljaju tamo gdje su stali osamdesetih... svaka čast. Very Happy

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Hvala ti za pesme ali ja i dalje sam izgubljena... Rolling Eyes


Pomogli smo ti koliko smo mogli hehe Laughing sada pregledaj net i videces ko su i sta pevaju Wink

Meni se najvise svidjaju pesme Jelena i drustvo te ceka, ma da ih ne slusam mnogo Wink
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Očekujte povratnički koncert grupe Bolero u Sarajevu krajem drugog mjeseca ove godine... vidimo se tamo Very Happy

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oni su bili bas ekstra,narocito sam volela -o jesenjinu - i -jelenu-...nadam se da ce i ova nova da mi se svidi-hvala za informacije

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
susjeda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2007
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je grupa bolero jedna među boljih. Slušam njihove pjesme i tako su žive, iz srca pjevane za to treba imati dušu. Zvukovi i kako su obradili jesenjina svaka čast. Tko god ih posluša jednom kao da ih je slušao čitav život bar za mene Wink
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je ova grupa među boljima, a od 19 pjesama ne postoji niti jedna koja kod mene nije izazvala nekakve emocije... Čitala sam nešto o njihovom okupljanju, čula sam i novu pjesmu "Bosna u basni", ali prošlo je već dvije godine od toga, a albuma nigdje! Crying or Very sad
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno sam nabavio Bolero...

Nisam ih baš najozbiljnije preslušao, al mi se jako sviđaju...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Bolero Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon