www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

eho73 trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
eho73
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 8:49 am    Naslov poruke: eho73 trazi Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna, gde se mogu skinuti pesme "Madjarica" ( ili "Madjarica mlada" ) u izvodjenju Tozovca ( moze i Keba ) i "Vodenicarka" ( ili "Lepa vodenicarka" ) u izvodjenju Tozovca ?

Ili nek' link prosledi ovde.

Unapred HVALA !

Ne videh na vreme za e-mail.

Evo da ispravim gresku : kolubara1914@yahoo.com

[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Hmmm... Na vrh strane Na dno strane

Gle' sad... "Madjaricu" imam, a i "Vodenicarku", i to u izvodjenju: Rajka Jovicica, Brace Bajic i Zike Marinkovica - Sumca. Ako mene pitas Rajko je peva originalno, a za Tozovca nisam bas siguran... Confused

Uglavnom, saljem ti ovu "malu" na mail, a za ovu "drugu" mi javi. Razz
 
eho73
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U izvodjenju Tozovca, nekoliko puta sam cuo izvodjenje, ali takodje i Rajka Jovicica.

HVALA unapred.

Takodje HVALA i za "Madjaricu" ! Smile
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Hmmm... Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu, drago mi je sto sam bio od pomoci. Wink A link za Rajka Jovicica ti saljem, pa mozda nije Tozovac ali je prvoklasna zamena! Razz

Uzivaj! Very Happy
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna, gde se mogu skinuti pesme "Madjarica" ( ili "Madjarica mlada" ) u izvodjenju Tozovca ( moze i Keba ) i "Vodenicarka" ( ili "Lepa vodenicarka" ) u izvodjenju Tozovca ?

Ili nek' link prosledi ovde.
anikola@nadlanu.com ili adamdmvc@yahoo.ca
Unapred HVALA ! ! !
Mogu se oduziti na raznorazne nacine i molim vas pomozite mi,hitno mi je ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Linkovanje zabranjeno!!!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok ako je linkovanje zabranjeno,pustite mi na email
pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Crying or Very sad
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi ti nigde pogresio nego clan koji je ovde ostavio link Wink Nadam se da ce taj isti clan shvatiti i poslati pesmu na mail Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Branko111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 405
Mesto: Breda

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma "Vodenicareva cerka"Tozovac poslana na naznacenu adresu,

Jos jedamput se izvinjavam sto sam greskom stavio link, omaklo se,

nije namjerno.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Dodju tako vremena kada,
pametan zasuti,
budala progovori a
fukara se obogati...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno na pesmi ! ! !
 
Branko111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 405
Mesto: Breda

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma Tozovac - Madjarica poslana na naznacenu adresu;

Pozdrav

Laughing Laughing Laughing

_________________
Dodju tako vremena kada,
pametan zasuti,
budala progovori a
fukara se obogati...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Puno ! ! !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> eho73 trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon