www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Igor Popović
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
stefffan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 11:04 am    Naslov poruke: Igor Popović Na vrh strane Na dno strane

Zaista je pesma SEX BOMBA VRH svaka čast Igore napokon pravi pogodak i definitivno da će biti ogroman HIIIIIIT! Ljudi preslušajte obavezno!

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ovo njegovu pesmu jos nisam cula tako da ne znam bas ...
Sto se njega tice, najvise mi se svidja njegov duet sa Dzejom "Jedan kao ja"...
Ne slusam bas Igora.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov album me razocarao a i ovako slabo ga slusam jedino kao sto kaze Ivanka,taj duet je extra Very Happy
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobar glas, za jednog pevaca...nekako mi je smeker ali ne slusam ga uopsteno...
kao sto rekose, jedino taj duet vredi

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Igor Popović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon