www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nakon svih ovih godina...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fizicki... pa kazu drugi da sam se promenila. Postala drugacija u licu. Ozbiljnija. Retko ko moze da poveruje da sam to ja kad gleda neke moje slike od pre godinu i po dana. Psihicki... da. Puno sam se promenila. Naucila da vise cenim zivot i ljude oko sebe. Da cuvam ljubav kao malo vode na dlanu i da ne dozvolim da se iko treci umesa i unisti ono sto me cini srecnom... Naucila sam da prepoznam prave prijatelje i da BUDEM pravi prijatelj. Naucila sam da rizikujem i da se borim kroz zivot.


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uopće ne mjenjam.Ne znam koliko je to dobro, ali znam da sam i prije 5 i pre 10 godina ista ovakva bila ( ovdje nikako ne mislim na fizički izgled Mr. Green ). I prije sam imala iste ambicije - bit dobra u budućem poslu, i prije sam izlazila jako puno - kao dijete po kvartu sam bila neuhvatljiva a sada također... Znam da jednoga dana neću moći bit neuhvatljiva i zato doista želim uzeti sve od života, živjeti ga punim plućima.
Nekima to puno smijeta, ali što ću, takva sam - kakva sam.
A što se tiče fizičkog izgleda? Prije dvije godine sam se ,osušila, na 50-ak kg. Stalno mjenjam boju kose. Odeću baš često kupujem različitu i ne nosim dugo ono što kupim (osim možda par stvari). Eto, to bi bilo to.
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice izgleda, mijenjam se naravno i to bas... U zadnjih godinu sam porasla oko 30 cm, naglo...
A ostalo, slabo se sta mijenja, to sam i dalje ona ista ja...
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakoga dana u svakom pogledu sve vise i vise napredujem Laughing Shocked Evil or Very Mad Question Rolling Eyes

_________________
*****
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon svih ovih godina ništa pametno nisam uradio

_________________

 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon svih ovih godina nisam se dovoljno opametila izgledami, jer sam jos ko jedna naivna devojcica i to me jako ljuti New Evil

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 7:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po izgledu ne bi rekla,covjek zazreva sa god pa mu se i ponasanje menja.
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sazrijevanje dolazi sa godinama i normalno je da se covjek psihicki i fiziki mijenja.Koliko fizicki stvar je brige o sebi i genetike.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fizicki sam se promenio. Smrsao sam ali ne dovoljno(jos 10 kg ostalo), pre sam imao duzu kosu, sad imam kratku, lepo posisanu. Sto se psihe tice, mnogo sam se promenio, mada ljudi to malo primecuju. Sad imam skroz druga razmisljanja. Proucavanjem psihologije i filozofije mi je mnogo pomoglo. Sad znam (od pre par meseci Mr. Green ) kako da pridjem devojci. Sad imam neke ciljeve, tacnije njih 25 kom Smile , koje sam sebi zacrtao za ovu godinu i veci deo njih sam ispunio. Stil oblacenja se promenio. Sad za sebe mogu reci da sam oprezan i to maksimalno u raznim trenucima. Pazljivo biram reci, da se ne nadjem u cor sokaku. Pun sam samopouzdanja, koje mi je dosta nedostajalo. Sad zivim zivot punim plucima Very Happy .

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nakon svih ovih godina... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon