www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Akordi za gitaru(domaca muzika)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Kisha.A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Apr 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: Akordi za gitaru(domaca muzika) Na vrh strane Na dno strane

Zdravo!!!
Zelio bih vas sve zamoliti,ako imate bilo kakve akorde(ili stranice akorada)domace muzike,da objavite u ovoj temi...Jer stvarno mi treba,a ne mogu naci sve zeljene akorde...uglavnom je to zabavna muzike...pa ak mozete bio bih zahvalan...


 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto je meni trebalo nasao sam ovde:

http://www.2akordi.net

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Kisha.A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Apr 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 8:37 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

hvala...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslje ove stranice, mislim da ču ja ponovo gitaru u ruke da uhvatim Mr. Green

H V A L A

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo napred ljudi...

Moja preporuka je da skinete i "Guitar pro". Program za čitanje tablatura. Nije velik i lako se može naći na netu...

Uživajte u sviranju...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretražih ceo Internet i nigde ne mogu da nadjem akorde ili tablature za Tošetove pesme:''Oj,devojče,devojče'' i ''Još i danas zamiriše trešnja''.
Je l' zna neko gde se to može naći?

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaš kako, neke pesme se ne sviraju, neke su pesme miksovane...

Sve ovo što može da se nađe na netu, neko je skinuo na gitari, napisao tablaturu i okačio na net. Neke pesme su tako rađene da na instrumentu ne mogu da se izvedu, pa samim tim ni tablatura nema...

Taržio sam i ja, nema. Neke pesme nisu pravljene za sviranje...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Kisha.A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 04 Apr 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

morate obavezno skinuti (ako niste) zbirku pjesama sa akordima zove se "vino i gitare"...mozete preko googla naci...zbirka je obuvatila pjesme sa cijele bivse yu.........obavezno.....
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kisha.A je napisao/la sledeće:
morate obavezno skinuti (ako niste) zbirku pjesama sa akordima zove se "vino i gitare"...mozete preko googla naci...zbirka je obuvatila pjesme sa cijele bivse yu.........obavezno.....


Znam za tu zbirku.Skinuo sam je još prošle godine.Ima dosta pesama,ali mislim da kod nekih nije dobro ''pogodjen'' tonalitet,tj. akordi.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da prebacim ovo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Akordi za gitaru(domaca muzika) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon