www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet (Starijih,Iskusnijih)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paja1911 je napisao/la sledeće:
pa ne znam sad,bilo sta....sad mi trenutno nista pametno ne pada na pamet...nesto bilo sta,pa kao ajde molim te,to mi uradi,pa ja tebe volim,ili isto ono staro da me volis,uradio bi to:-) Uvek se nasmejem na to Smile


molim te? ja te volim pa mi to uradi, molim te ? na ovo stvarno nemam komentar, u redu je.
mislim da trebaš početi razmišljati malo drugačije tj. otvorenije, bez tih predrasuda, napetosti, stalno nekog očekivanja, generilazije prema curama pogotovu da je takvih 95 posto ili 100. isto važi i cure prema momcima.
neću ti nametati svoje mišljenje ali vidim da je to jako često a onda se ist pitaju za kaj su svi sami.
ja jednostavno ulazim i izlazim iz veze spontano i onako kako vrijeme samo od sebe da. previše se ljudi opterećuju ovakvim činjenicama i normalno da tak nikad neće ni raskinuti. znam da to sve polazi iz straha da se ne bude povrijeđen i slično, ali eto ja bar od ljudi koji unaprijed imaju sve generalizovano bježim kao đavo od krsta. bok i sretno svima. Wink


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah! Mr. Green
Da, pade mi na pamet neshto. Mr. Green
Na primer: Ako zasluzhi, onda cu da idem sa njim tu i tu, ili tako neshto slichno. Podsecame na dresuru. U smislu: Dobro --> nagrada, loshe --> kazna.
Hah, ovo je stvarno "predivno" da bi se dalje diskutovalo.
"VolEm sve to shto se uslovljava i sl. " New Evil Kakvo je to samo prenemaganje i pokazivanje nesposobnosti sebe uneti u "zajednishtvo". Uvek je uzimanje i davanje - uvek.
Ima jedna izreka koja kazhe, otprilike ovako,(parafraziram):
Ljubav je kad shvatish da ne morash da trazhish nikakvu ljubav/dokaz zauzvrat.
Toliko, za sada.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:

Ljubav je kad shvatish da ne morash da trazhish nikakvu ljubav/dokaz zauzvrat.


Oh, thanks mein God. Amin! Wink
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Baraba je napisao/la sledeće:

Ljubav je kad shvatish da ne morash da trazhish nikakvu ljubav/dokaz zauzvrat.


Oh, thanks mein God. Amin! Wink



Upravo ovo... To sam htela rec u svojim postovima.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Na primer: Ako zasluzhi, onda cu da idem sa njim tu i tu, ili tako neshto slichno. Podsecame na dresuru. U smislu: Dobro --> nagrada, loshe --> kazna.


Ja nisam ovu temu doživela kao da polazi od pretpostavke da neko nešto namerno radi. Već jednostavno da se desi da vam neko, sticajem okolnosti, okrene leđa, a vi, eto, budete još više zainteresovani.

Citat:
one koji nam popuštaju ćemo vući za nos jer nam se može


Dakle, ne mislim da iko to radi zato što mu/joj se može ili zato što želi, nego se dešava. Naprosto je to neko nepisano pravilo. Ne važi za svaki bogovetni slučaj na svetu Razz, ali prisutno je Smile Neretko (očigledna ili prividna) nezainteresovanost privlači Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Andjela
mnogo ti to sve preozbiljno shvatas......nema veze,ne mislimo na isto.....to je iz zezanja,nikad nisi u zivotu iz zezanja tako nesto rekla?

e,samo mi ovo nije jasno,u nekom proslom postu si priznala da sam u pravu,a sad me osudjujes ponovo da generalizujem stvari???Ta stvar i jeste generalizovana,ja ne vidim da se neko javio i iskreno reko da to kod njega nije tako

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nisam nikad to iz zezanja ni rekla ni pomislila. Kaj da radim, takva sam. kad mi netko okrene leđa, okrenuo ih je i kaj sad. Porazgovarat ćemo kad nam se da, neću ga zbog toga juriti niti će me to više zainteresirati kod njega. Točkica i smajli velik kao kuća Very Happy
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 11, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo ne kapiram,decko trazio vas savet sta da radi sa curom i svojim problemom,a vi se prepucavate oko nekih bzvznih stvari i ko je kakav.
90% devojaka u svetu u danasnje vreme su sponzoruse i sa nekim su u vezi zbog para i koristi i cak se i udaju iz koristi,a gde je tu ljubav prema toj osobi,nema je,tu je samo materijalna ljubav.
Mali je broj devojaka koje su sa deckom iz ljubavi i kojima ne treba nista osim da su voljene i da vole,da budu postovane,a sve drugo dolazi samo.


Elem da i ja kazem nesto ovom deckicu koji je otvorio ovu temu:Brate,iskreno ne treba ti takva devojka koja ce da te vuce za nos i da kad ostane sama i kad je niko ne voli da potrazi utehu u tebi.Ti nju lepo zovni i reci joj sve sto znas i sve sto ti lezi na dusi i raskini sa njom i nadji drugu devojku koja ce umeti da te voli,ceni i postuje.Znam da ce ti biti tesko da je prebolis,ali nacices neku koja te zasluzuje,a ta tvoja te ni malo ne zasluzuje.

Ja iskreno takve cure volim,koje umeju da vole,cene i postuju,koje uzimaju i daju,koje su kako ih ja zovem jednom recju NORMALNE.

Toliko od mene

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Savet (Starijih,Iskusnijih) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon