www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim tekst.....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Strani Lyrics ~
::  
Autor Poruka
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba mi text survivor - eye of the tiger


_________________
~Duo de la muerte~
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Text stize na pp Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rocky Soundrack - Burning heart

Rocky Soundrack - Hearts on fire

hvala još jednom za eye, stigla je...

_________________
~Duo de la muerte~
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stize i ovo Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: : Na vrh strane Na dno strane

zigfrid je napisao/la sledeće:
Meni treba tekst, ne znam tacno kako se zove ni pjesma ni izvodzac, bila je aktuelna pre dve godine, bas je cesto bila na tv-u, pjesma je na engleskom i pjeva je neki crnac i u tekstu psuje djevojku. Na istu muziku je i neka djevojka otpjevala tu pjesmu, samo je tekst drugaciji. Bilo je price po novinama da su se zabavljali pa se repucavaju preko pjesme.

Hvala unapred

Secam se jedne pesme koja bi mogla biti upravo ta koju trazis tj. te dve pesme... Razz Prvu peva devojka po imenu Khia i zove se "My neck, my back" a drugu izvodjac Too Short koja se zove "Yo' neck, yo' back"... Mr. Green

Tekstovi su eksplicitni, a ako mislis da je to ono sto trazis, lako ces naci i tekstove... Wink

_________________
 
sale-91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: DMX - The rain Na vrh strane Na dno strane

treba mi tekst pesme ''DMX - The rain''preveden na srpski
hvala u napred.......
 
Lyricis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 47
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 21, 2008 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može li od Toše - Without a trace treba mi tekst pjesme.

_________________
In Memoriam Toše fan klub
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

Lyricis je napisao/la sledeće:
Može li od Toše - Without a trace treba mi tekst pjesme.

Naravno da moze! Very Happy Bice kod tebe za par minuta! Wink

Pozdrav! Cool

_________________
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogiu li i ja na pm dobiti text ove Tošine pjesme

_________________
Recepti
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2008 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne brini, bice i kod tebe za samo nekoliko minuta. Wink

Uzivaj! Cool

_________________
 
kaleja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 26, 2008 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi teks Remosove pesme San Anemos. Crying or Very sad
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

kaleja83 je napisao/la sledeće:
Treba mi teks Remosove pesme San Anemos. Crying or Very sad

Ne tuguj vise ni trena! Very Happy Tekst pesme ti stize brzinom svetlosti!!! Razz Mr. Green Smile

Pozdrav! Wink Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Strani Lyrics ~ -> Trazim tekst..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon