www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tajna broja sedam??
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 6:23 pm    Naslov poruke: Tajna broja sedam?? Na vrh strane Na dno strane

Ovako čitajući jednu knjigu dosla sam do interesantnih podataka...Interesnatan je broj sedam...
-U fizici ima 7 osnovnih velicina......
-Vrijeme racunamo u sedmicama
-Dijete u sedmom mjesecu upotpunjava svoj razvoj
-U sedmoj godini zivota upisujemo se u osnovnu skolu
-Spektar svjetlosti ima sedam boja
-Muzicka skala ima sedam podioka
-Imamo sedam najrazvijenijih ekonomskih zemalja
pitam vas da li je ovo slucajnost ili ne?
Ako vi znate jos neki primjer za broj sedam....napisite...


 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji sedam smrtnih grehova...

Da li je slucajnost ili ne, ne znam, al mislim da jeste. Ove stvari nisu nicime povezane (sem tim brojem sedam). Vecina toga je samo splet dogadjaja. 7 zemalja, 7 dana u nedelji, sa 7 godina u skolu, to je sve covek smislio i produkt je njegovih nekih proracuna!!!

Mozda gresim, al' mislim da je to sve cista slucajnost...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jedino mogu da tvrdim da mene taj broj prati u zivotu, sad da ne navodim primere ali mislim da mi je srecan broj

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas se krece sa 7godina u skolu,ne i u drugim zemljama.Za svaki broj mislim da moze tako da se nadju primeri...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Tajna broja sedam?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon