www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alice Cooper
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Alice Cooper Na vrh strane Na dno strane

Legenda rock muzike...KOje su Vam njegove omiljene pesme? Da li je to sirokovoljena 'Poison', 'Love Should Never Feel Like This' ili mozda neka sasvim treca?




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alice Cooper je odlican bend,verujem da je puno ljudi culo za pesmu Poison i da su svi odusevljeni.

I wanna love you but I better not touch (don't touch)
I wanna hold you, but my senses tell me to stop
I wanna kiss you but I want it too much (too much)
I wanna taste you but your lips are venomous poison
You're poison running through my veins
You're poison
I don't wanna break these chains


Pored te pesme volim i School's out i Take it like a woman

_________________
Memento Mori
 
Metalstorm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Drakkar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima mnogo dobrih... Bed Of Nails, Lost In America, It's The Little Things, Love's A Loaded Gun, Poison...
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, prvo sam chula poison i mnogo mi se dopala... pa sam uzela da preslusham sve... i gotivni su skroz...
pored poison izdvojila bih josh bad of nails, trash, love's a loaded gun.... to mi sad pada na pamet.

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
cveetic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 64

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da je to Poison kad cujem "I want to hurt you just to hear you screaming my name",prosto se najezim.Volim Only Women bleed

_________________
Reci mi o cemu mislis,i recicu ti cime razmisljas
 
*princess of darkness*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 133

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"I want to hurt you just to hear you screaming my name"- moj najdrazi deo takodje...

Poison je stvaaaarno pesma-brukitza!!!

volim josh i bed of nails i take it like a woman

_________________

 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 30, 2008 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolj njegova "School's out"! Kako sam se samo ložio na to ko klinac...

Naravno jako je dobar, uvek volim da ga čujem...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dosta finih pesmica ali svakako izdvajam Poison Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam prvi put chula Poison odushevila sam se... pesma mi je i dan danas vrh i volim da je chujem, iako je vec malo isfurana... iskreno nisam chula neshto puno pesama dotichnog izvodjacha, ono shto sam chula i shto mi se dojmilo je bed of nails i love's a loaded gun

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Alice Cooper Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon