www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sony Ericsson W800i?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Telefon je najjaci do sada.......................................................kupite ga nece te se pokajat


Ne bih se bas slozio sa tobom ali ajde. Bolja kupovina je uzeti K750i i jos karticu od 512 MB i sve to ce biti dosta jeftinije od W800i, a dobicete isti telefon cak dosta lepsi za manje para!!!


 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fon je bruka...vredi svakog dinara:)))
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjak mi ima ovaj tel.

kaze da je super...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina mana koju ima ovaj telefon je ta sto ne moze vise od 150 poruka da se drzi u telefonu

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican telefefon,nema sta samo ima par mana .... masku za njega da bi promenio (osteltila se dobro ...) moram da narucujem i da je cekam a original maska je nekih 40 evra.....i kako 'strucnjaci' kazu ko zna oce li radit dobro sa novom maskom..... Neutral drugo posto sam na crnogorskoj t-mobile mrezi evo vec nekih godinu dana pokusavam da podesim mms ..... bezuspjesan mi je svaki pokusaj,ima li ko kakvu pomoc sto se tice tog podesavanja.... Question

_________________
kokos
 
mladen_v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 28

monaco.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubo085 je napisao/la sledeće:
Odlican telefefon,nema sta samo ima par mana .... masku za njega da bi promenio (osteltila se dobro ...) moram da narucujem i da je cekam a original maska je nekih 40 evra.....i kako 'strucnjaci' kazu ko zna oce li radit dobro sa novom maskom..... Neutral drugo posto sam na crnogorskoj t-mobile mrezi evo vec nekih godinu dana pokusavam da podesim mms ..... bezuspjesan mi je svaki pokusaj,ima li ko kakvu pomoc sto se tice tog podesavanja.... Question


jesi zvao njih u telekom, mislim kao podrsku da pitas sta treba da uradis da bi mogle i mms poruke da rade, ja sam tako uradio, nakon toga su mi oni nesto poslali, sto sam samo potvrdio i ostalo je sve bilo automatski i radilo bez problema.
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mladen_v je napisao/la sledeće:
ljubo085 je napisao/la sledeće:
Odlican telefefon,nema sta samo ima par mana .... masku za njega da bi promenio (osteltila se dobro ...) moram da narucujem i da je cekam a original maska je nekih 40 evra.....i kako 'strucnjaci' kazu ko zna oce li radit dobro sa novom maskom..... Neutral drugo posto sam na crnogorskoj t-mobile mrezi evo vec nekih godinu dana pokusavam da podesim mms ..... bezuspjesan mi je svaki pokusaj,ima li ko kakvu pomoc sto se tice tog podesavanja.... Question


jesi zvao njih u telekom, mislim kao podrsku da pitas sta treba da uradis da bi mogle i mms poruke da rade, ja sam tako uradio, nakon toga su mi oni nesto poslali, sto sam samo potvrdio i ostalo je sve bilo automatski i radilo bez problema.


Oni nemaju parametre za ovaj model....ni za mms ni za gprs....zalosna mreza,al su mi poslali kao za w700?! i ja potvrdim i upisem kod i sve ok,ali nece ni da posalje ni da primi sliku.... maler.

_________________
kokos
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se ovako kako izgleda ali ja zaista ne volim se Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Sony Ericsson W800i? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon