www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kad vas ljudi zamaraju svojom ljubavi....
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad im to ne bih rekla, tako bih samo ispala ljubomorna, ponizena, kao da ja nemam sama ljubav pa mi smeta tudja. Rolling Eyes

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno bih se prebacial na drugu temu ako smatram da je neko preterao, nemam nista protiv atudje ljubavi ali imam protiv gusenja sebe

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno sa takvim parom,ako su mi dobri prijatelji -ustanem i odem kad me "smore" i kazem "get a room", to je nepristojno. Ne bojim se da ce pomisliti da sam ljubomorna,jer kazem ako su u pitanju prijatelji. Ako je u pitanju neko drugi, ne kazem nista vise osim" e,moram da idem,hajD cao". Mr. Green
Postoji nesto sto se zove pristojnost i obzir prema ljudima koji sede za stolom. Narocito u situacijama kada nas je troje tj par+ja. To tek ne trpim. Mr. Green
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam kako nekima moze da smeta zaljubljeni par?jednostavno takve osobe ne mogu da me smore.Ljubav me ne smara,cak ni kada sam ja sama a dvoje non-stop pricaju kako su srecni.Tek onda slusam sve o njima,pitam ih kako su se upoznali...A kada sam ja u vezi,i dvoje su u vezi,...pa onda nisu ni vazni,onda ih i ne slusam nego samo klimam glavom i razmisljam"sta li sada radi moja ljubav?"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> kad vas ljudi zamaraju svojom ljubavi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon