www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Recover my files
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Recover my files Na vrh strane Na dno strane

zanima me koji je najbolji nacin da se povrate fajlovi nakon obaranja i dizanja sistema... rekose mi za ovaj program "recover my files", pa me zanima koje su jos alternative?

nedavno mi je pao sistem i ponovo je instaliran, medjutim, debilu koji je to radio, "slucajno" se potkralo da mi obrise dosta muzike i sad hocu da to vratim, pa me zanima kako



_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teshko da neshto drugo nadjesh...
Pogotovu ako je sve na istoj "particiji", tj. ako imash samo jedan disk i ako nije podeljen na vishe delova/"particija". Ako si josh neshto i radila kompom, nekakve nove fajlove pohranjivala i sl. Onda skoro nikakve shanse nemash. Ima na ovom delu negde tema da je sve do tanchina pojashnjeno shta i kako, da ne dupliram ovde. Potrudi se da je pronadjesh, mozhda tamo naidjesh na neko "extra" reshenje. Srecno.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:
Teshko da neshto drugo nadjesh...
Pogotovu ako je sve na istoj "particiji", tj. ako imash samo jedan disk i ako nije podeljen na vishe delova/"particija". Ako si josh neshto i radila kompom, nekakve nove fajlove pohranjivala i sl. Onda skoro nikakve shanse nemash. Ima na ovom delu negde tema da je sve do tanchina pojashnjeno shta i kako. Potrudi se da je pronadjesh, mozhda tamo naidjesh na neko "extra" reshenje. Srecno.


Samo polako. Pretpostavljam da je muzika bila u ''My Documents'', jel da? Izgubila si samo podatke sa: Desktopa, My Documents, filove sortirane u kategoriju ''Start'' ili još nesto pored toga?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, bila je u my documents... medjutim, my documents su jedino spaseni, osim tih par foldera sa muzikom... znaci nesto od muzike je ostalo, a dosta toga je izbrisano...

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, znači deo fajlova je vraćen a deo ne...kako mrzim u ovakvim situacijama kad ne mogu da sednem i vidim šta fali Laughing ... pa sad, probaj program mada ako je taj koji je vraćao podatke baš brljavio ...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a poslacu ti ja laptop brzom postom, pa ti popravi i vrati Mr. Green

probala sam opet ovaj program, i cudno, ali istinito pronalazi skoro sve obrisane fajlove, bar ih ja vidim izlistane ovdje, samo moram da sacekam kraj pretrage, da vidim jel stvarno moze da ih vrati ponovo

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 28, 2008 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da je problem resen. Zakljucacu temu. U slucaju da nije, javite se na PP da odkljucam temu.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Recover my files Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon