www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam dugu kosu i nikada nisam radila nadogradnju,to mi se uopće ne sviđa

 
medena07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 111

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imala sam nadogradnju i mislim da cu je uraditi opet,meni je to bas super
 
TanjaST88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Dec 2007
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja radim nadogradnju kose i keratinom i klipsama.Cena je 120 evra - klipse i 2 evra po pramenu sa keratinom
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam radila nadogradnju jer smatram da je to bezveze.kratko traje a i vidi se da nije tvoja kosa..Imam dugu kosu na srecu i takve stavri mi ne trebaju..A znam jednu devojku kojam svaki mesec nadogradjuje kosu i plati po 200 EU..
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to svidja ali...

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to bas bas bezezze fakat i na ovoj slici sto je netko postavio gledaj kako se vidi nekako mi bas otrcano dijeluje Rolling Eyes istanjeni vrhovi cc bas bezeze, nema potrebe za tim , ne znam ni sto cu sa ovom svojom sto je imam al eto kome treba neka i nadograduje, ja to ne bih nikada
 
ANA V
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 2
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:40 am    Naslov poruke: nadogradnja kose Na vrh strane Na dno strane

Ako neko želi da nadogradi kosu ili
ima dilemu oko toga kako da je održava, koju tehniku nadogradnja da izabere, kako da kupi kosu, gde da je kupi, gde da radi, može da postavi pitanja...

Treba obavezno pogledati sajt:
Code:
http://www.nadogradnjakose.wetpaint.com


Rubrike: "Nadogradnja kose" i "Pitanja i Odgovori".
Korisno za pročitati![/B]

_________________
Lepota je snaga
 
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovo mi bas treba...
Vec mesecima razmisljam to da uradim, iako nemam potrebe za time, imam dugu kosu , (ali, da je bar jos 10 cm duza ha ha ) i pretpostavljam da mi je to jos 1 hir ali ajd sad..
e pa me zanima, kako se neguje ta nadogradjena kosa i ima li problema prilikom feniranja?
Koliko traje nadogradnja i da li zaista otpala i moja kosa sa njom.. ( u slucaju da opada, taman cu ostati celava pa su kupiti periku )
Smile
hvalaaaa...

_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
ANA V
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 2
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 1:15 pm    Naslov poruke: nadogradnja Na vrh strane Na dno strane

Nadogradjena kosa se neguje kao i obična uz malo više pažnje i ljubavi. Potrebno je da paziš na nekoliko stvari kao:
kada je opereš da je ne frotiraš jer se mrsi, već je uviješ da se ocedi
sušiš mlakim fenom, naročito keratin/silikon
stavljaš pakovanja ali ne na spojeve itd.
Kada je pereš ne treba ići kod učenica koje ne znaju sa nodogradnjom jer mogu da umrse ili skroz unište nadogradnju.
Trajanje.
Kada se nadogradi kosa, bilo koja trajna tehnika, kosa se spaja sa prirodnom kosom pri korenu, do glave.
Kako kosa raste tako se ti spojevi udeljavaju od glave. Za 3-4 meseca oni su udaljeni 3-4 cm prosečno.
Već je kompikovano češljati i tada se radi korekcija. Ista ili nova kosa se podiže i ponovo vezuje pri glavi.
Opadanje.
Kosa nije mogla da opada 3-4 meseca jer je bila vezana, lepljena ili već, zavisi od tehnike.
Kada skineš nadogradnju sve one dlake koje bi inače otpadale, normalno dnevno, izgleda da sada otpadnu.
Ali to su one dlake koje bi inače opale.
Ko ima probleme sa korenom ne bi trebalo da je dodatno opterećuju ali za o.k. koren, nedogradnja ne prdstavlja opasnost.
Pre bi trebelo voditi računa prilikom izbora tehnike.
Ja preporučujem čvorovanje jer je bez hemije i grejanja. Najzdravije je.
Ne umem da postavim link, probaću još jednom. Ima tamo više informacija:
http://www.nadogradnjakose.wetpaint.com
nadogradnja kose - saveti

_________________
Lepota je snaga
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon