www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Odgovorene teme
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Odgovorene teme Na vrh strane Na dno strane

Evo mene sa jednim predlogom koji bi, barem po meni, pomogao dosta kod ljudi koji zele da znaju da li su na nekim temama dali odgovor ili nisu ..

Neso .. znajuci da si ti tehnicka strana ovog foruma .. zeleo bih da te pitam ako postoji mogucnost da se, recimo, obelezi nekako tema na kojoj je korisnik vec napisao svoj odgovor jer postoje neke teme u kojima bih voleo da napisem odgovor a te teme imaju recimo po 40,50 strana i sad zasto bih ja listao tamo 40,50 strana da bih video da li sam ja odgovorio na tu temu .. ovako ako postoji neki nacin da se teme na kojima je korisnik odgovorio obeleze onda bi bilo lakse jer onda bi tu temu mogao da preskocim i da odgovorim na sve ostale.

Hvala.



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na index strani foruma gore desno imas dugme Pregled vasih upisa i tu mozes da vidis sve teme u kojima si napisao bar jedan komentar... ako na to mislis?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Davao sam i ja ovakav predlog pre vise godina, i bas si mi ti Nenade odgovorio, da ces kad budes ima vremena napisati taj script. Naime, koliko sam ja razumeo Boky-a treba da im jos jedno dugme pored predhodna teme i sledeca u viewtopic.php koje treba samo da izlisat tvoje poruke u toj temi. Pomoglo bi svima onima koji nemogu da se sete da li su ista odgovoril na datu temu.

_________________

Join eRepublik here!!!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U levom donjem uglu svake teme ispod dugmica za otvaranje nove i odgovora na istu imate sledeci link:

Pregled sopstvenih poruka u ovoj temi (BETA)

Sad mozete da testirate kako to radi i da napisete ovde vase misljenje, eventualne probleme i nepravilnosti u radu ove nove opcije Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jep, upravo isprobah na sledecoj
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=72
Ruchno izbrojah 5 upisa, a i skripta mi pokaza toliko.
Nisam probao na temama preko 100 stranica, mada ne bi trebalo da bude razlika - valjda.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 09, 2008 5:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nije to sto sam ja mislio .. ovo sto je Nesa rekao ce mi pomoci donekle u onome sto sam hteo da pitam.

Hvala Neso

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Odgovorene teme Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon