www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sa 2.8 GHz na 334 MHz !?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Dra89gan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Maj 2008
Poruke: 3
Mesto: Gnjilane, Kosovo i Metohija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 12:38 am    Naslov poruke: Sa 2.8 GHz na 334 MHz !? Na vrh strane Na dno strane

Strasno me nervira to sto moj laptop radi! Nije u pitanju napredna tehnologija kao sto neki misle... na zalost ovo je problem... Znaci nije ni cool'n'quiet tehnologija jer on u sred rada smanji brzinu sa 2.79 GHz na 334 MHz !!! I onda vecina programa pocne da not responding!!! Evo kako to izgleda u properties. Pre ovoga probao sam sa vracanjem podesavanja na default i nije uspelo...


_________________
G@C!
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

udjes u bios,vratis sve na default tvornicke postavke ili udjes u safe mode i ako prijavljuje istu gresku onda odradi reinstalaciju windowsa ili system rollback.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Dra89gan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Maj 2008
Poruke: 3
Mesto: Gnjilane, Kosovo i Metohija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 11, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Re: Sa 2.8 GHz na 334 MHz !? Na vrh strane Na dno strane

Dra89gan je napisao/la sledeće:
Pre ovoga probao sam sa vracanjem podesavanja na default i nije uspelo...


To je i meni prvo palo na pamet...

_________________
G@C!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Sa 2.8 GHz na 334 MHz !? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon