www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo, bez daljnih rasprava - ako ne znaš nijednu osobu koja ima 3 muška prijatelja, znaš mene. Jest preko neta i zapravo me ne znaš, ali čisto da ti dokučim da to je moguće, samo kad se osobe dobro upoznaju i skontaju da odgovaraju jedni drugima u svemu. Da smo nailazili na "prepreke" poput tih koje spominješ, sigurno bi znali i tko zna što bi nam bilo. Ali kako nismo, navikli smo se i ne bi se mjenjali ni za što na svijetu.

Tak da eto, moguće je. Ne kažem da je moguće svugdje i između svatkoga ali samo pričam ono što ja imam Smile I naravno, ništ ne može na silu i na brzinu. Smile


 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 12, 2008 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje ne razumes:-DTi se mozda osecas tako,ali ne mora da znaci i da se oni tako osecaju....ne kazem ja da se oni pale na tebe ili tako nesto....kazem da u nekom trenutku sigurno su hteli da imaju nesto vise od prijateljstva,ali su tu misao brzo blokirali.Cista mozdana barijera.Privlacna devojka,ma koliko god bila drugarica,uvek u nekom trenutku se gleda i kao meso,kao i drugarica druga...to je normalno....barem bi trebalo da bude...ajd sad mi kazi da kad bi npr.videla nekog lika koji je slican nekom od tih trojice koje imas i da je bas neki baja(znaci podrazumevamo da su ti drugovi baje:-)) ti se ne bi smuvala?Da nisi trenutno u vezi i da npr.ti tvoj drug pridje a uzimamo slucaj da ga nikad nisi videla u zivotu i nisi znala i muva te,ne bi pristala?Ne mogu lepo da objasnim situaciju,ali nadam se da si razumela:-Dcmokic

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U nekom trenutku se gleda i kao meso? Shocked Uuf, polako sa izrazima, pajo Wink Very Happy Very Happy To može da se kaže i kao "djevojka" Smile

Ti i ja sad fakat pričamo o jednom te istom i vrtimo se u krug Smile - npr da vidim nekog lika koji je sličan nekom od tih trojice mojih prijatelja , ajd ti ih nazivaš bajama, mada "baje" mene ne interesiraju ako sad i mislimo pod istome što sve podrazumjeva taj izraz ali dobro - i upoznamo se i svidi mi se i psihički - da, za kaj ne bih bila s njim? Upoznala sam ga u određenom momentu i svidio mi se. A ove sam prijatelje upoznala od malena i odmah smo pristupili prijateljstvu. Ne znam više kak da ti objasnim Smile

I prijateljstvo podrazumijeva iskrenost, kao što sam ti i napisala, medju nama u društvu je dolazilo do muvanja ali ne izmedju mene i njih nego drugih frendica pa bilo je tu i veza i raskida i oooopet smo ostajali prijatelji . Ja ti pričam samo svoj individualni slučaj, kužiš? Znala bih to, vjeruj mi, ne bih baš da pričam što sve mi znamo jedni o drugima!

Dakle, još otkad smo se upoznali mi smo razlučili naše osjećaje i podjelili ih na dio po dio svatkome i postali prijatelji.
I svatko je uvijek imao svoje cure, frajere etc.
Daj prihvati sad da postojimo kao ljudi koji ne osjećaju medjusobnu zaljubljenost, hormoni itd nego duboku ljubav, poštovanje i prijateljstvo ajd kad sad moram da se izražavam tako Mr. Green Mr. Green
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i dalje ostajem pri svome....misli slobodno sta hoces.....uvek postoje skrivena osecanja koja mogu da traju neki tren ili nesto malo duze...zasto bi ti neko rekao da je u nekom trenutku bio "zaljubljen" u tebe i da te izgubi kao druga(ne bukvalno,ali ne bi ga gledala istim ocima).To je bio npr. trenutak slabosti,etc.Sama si rekla da bi se verovatno smuvala sa tako nekim da ga ne znas...samo mentalna barijera stoji izmedju tebe i druga...a i sama znas da ona i nije uvek toliko jaka,tj.da uvek moze bar u nekom trenutku da pukne...gledaj to sa fizioloske strane....ti si zensko,on je musko,tu je privlacnost...nema druge stvari...samo mentalna barijera stoji izmedju...ajd mislim da je vise dovoljno od mene,stvarno se umorih... Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuj, ja te neću uvjeravati u nešt što jest, nisi mi nitko da te uvjeravam a i mrsko mi je iskreno. Ja sam rekla istinu a ti misli što hoćeš, moje je mišljenje da ti suviše usko razmišljaš (što me ne smeta, svatko ima pravo ) i ne dopuštaš ljudima da ti pokažu malo i drugačije strane svijeta koje doista postoje a nisu namazane, skrivene etc. Ne moraš mi vjerovati, xaxa, omg, nisam luda za time.
Samo sam htjela reći da ne želim ulaziti sa tobom u raspravu jer me ne poznaješ. Da me poznaješ, vrlo rado bih ovdje pisala i prihvatala tvoja mišljenja o mom društvu a ne znaš nitkoga.
Ali kako ne poznaješ moje društvo i moje ( a ipak pišeš o njima kao da ih znaš što nije lijepo) , ništ tvoje ne mogu skužiti ozbiljno Wink Bokić i daj malo opuštenosti u svoj život!
Ćao-bao Cool
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ja rekao da znam tvoje drustvo i tebe....sve vreme pricam uopsteno,nego sam ti navodio primer...i posle svega opet nisi shvatila sta sam hteo da ti kazem Very Happy Nema veze Very Happy Moj zivot je cak i previse opusten:-D (eto sudis o meni a ne poznajes me(ovo je sad bila sala)) Very Happy pozz i tebi....

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo cudan nacin za sticanje prijatelja Rolling Eyes Zasto bih ja uopste zelela za prijatelja osobu koju prvi put vidim u zivotu i to na par minuta, sta ja to znam i sta je to sto me moglo privuci da bih ja od svakog momka koji me npr. "startuje" pravila prijatelja? Ne mozemo se svi poznavati, ne mozemo svi biti prijatelji, rodbina, u vezi... Svako ima svoj krug ljudi i normalno je da ga sirimo, ali ovako... Ok je s nekim ostati u kontaktu, mozda se vremenom stvori lepo prijateljstvo, mozda preraste i u nesto vise, a mozda samo popijete jednu kafu i vise se nikada ne vidite. Nikada nisam od prijatelja pravila decka, niti od bivseg decka prijatelja, mislim da kod mene te relacije ne bi dugo zivele Mr. Green Imam nekoliko prijatelja i gledam ih bas tako, samo kao prijatelje i nista vise, znamo jedni o drugima i lepe i ruzne stvari i ono sto treba i ono sto ne treba, pa je mozda i to jedan od razloga sto ne bismo pozeleli nesto vise od prijateljstva Mr. Green Za mene su najblizi prijatelji kao deo porodice, tako da svaki pokusaj stvaranja veze s nekim od tih prijatelja, bio bi kao da nesto pokusavam s nekim najrodjenijim... Confused

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
mynka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 11 Maj 2008
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od osobe do osobe... Neki momci misle da muskarci i zene ne mogu biti prijatelji>>> potpuno pogresno!!! Imam mnogo muskih prijatelja, koji su prijatelji i nista vise....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

offtopic obrisan. drugari postoji pp,msn i ostalo.. da se mi ipak drzimo teme,ok?
:LOL:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon