www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tutorials for photo shop
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
fredyx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ova stranica sa tutorialima je super..
pogledajte sta se tamo krije...

http://www.eyesontutorials.com

Laughing


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da l se može u photoshopu nekako popravit slika koja je zamućena?npr. kad se napravi screenshoot nekog starog videa loše kvalitete?ima li kakav tutorijal za tako nešto slično?

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes jedino sluku ili delove slike provlaciti kroz niz filtera. U svakom slucaju neces dobiti neki veliki rezultat. To je moje neko misljenje posto sam pokusavao vise puta da nesto uradim sa takvom slikom. Moguce da su mogucnosti Photoshopa vece nego sto ja znam ali mislim da ovde ne gresim.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a i mislila sam da nije svemoguć al sam jako htjela da bude svemoguć Smile hvala na odgovoru, bum probala filtere

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Tutorials for photo shop Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon