www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Samoanaliza i samopomoć
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 15, 2008 11:24 pm    Naslov poruke: Samoanaliza i samopomoć Na vrh strane Na dno strane

Moj najveći problem je:
Depresija
Ovisnost
Napadi panike
Osjećaj srama
Osjećaj krivnje
Promjene raspoloženja
Izljevi bijesa
Paranoja
Iskreni odgovori Vam mogu poslužiti da sami sebi pomognete ili potražite stručnu pomoć.Tek kada se uspijete suočiti sa istinom imate šanse da uspijete.



_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ svest o samom sebi... tj. da budes iskren prema samom sebi... veoma je tesko ponasati se samokriticki... meni pomaze zelja za usavrsavanjem licnosti... ne prepustam nista slucaju... trudim se da budem sto objektivniji...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
persidaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma samo vreme pomaze, ono sto ti je juce bilo katastrofa, sutra ce biti proslost, nauk izvuces ili ne...ljudi smo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Samoanaliza i samopomoć Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon