www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Taj seksi stariji muškarac...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa.....ja volim starije.....dobro ne mogu da zamislim sebe sa nekim bash bash matorim,ali recimo svidja mi se jedan decko 81 god....i mogu da se zamislim u normalnoj vezi sa njim Very Happy


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim starije muskarce, fuj
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim starije muskarce... E, sada je pitanje koliko starije... Najvise do 28 godina... Najstariji sa kojim sam bila bio je 81 godiste...
Ali nikako ne vidim sebe pored nekog ko moze d ami bude tata ilio tako nesto...
Radije bih zivela sa onim koji me voli a da nemamo sta da jedemo nego da zivim sa nekim u izobilju a da me taj neko ne ceni, ne postuje, i vara pored svake bele kuce!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj muz je stariji od mene dosta... i fantasticno se slazemo...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
moj muz je stariji od mene dosta... i fantasticno se slazemo...



a koliko stariji ako nije tajna? bas me zanima

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Nakon ovog šarmantnog, obrazovanog, iskusnog gospodina, pogled na svet i na muškarce će vam se promeniti, i uz njega ćete i vi postati zreliji


Citat:
Pored toga, on ima dovoljno iskustva da bi znao kako da vas zavede, polako, bez žurbe, dok vi uživate u svakom trenutku - neće mu pasti na pamet da proba da vas odvuče u krevet nakon pljeskavice i piva


Mr. Green upravo tako...
moj mužić je stariji dve godine... nisam se nikad upistila u nešto ozbiljno sa nekim starijim, ali svakako da su mi stariji, ozbiljniji muškarci jako privlačni... baš zbog svega gore navedenog... Smile

_________________
~Duo de la muerte~
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
moj muz je stariji od mene dosta... i fantasticno se slazemo...



a koliko stariji ako nije tajna? bas me zanima


oko 10tak godina je stariji od nje...

meni je to pre bilo nekako seksi...sad bas i nije

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majo, mislim da je moje bilo da odgovorim, no nebitno. Rolling Eyes


@ dameski - više puta si me pitala to, ali evo moja imenjakinja ti dade odgovor... Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro, ako nema preko 30 jos je i podnosljivo...uzimajuci u obzir koliko ona ima.....

hvala na odgovoru Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim starije muškarce i ne privlače me... Volim da vidim kada muškarac drži do sebe i brine o svom izgledu, pa i u poznijim godinama, mada je to prava retkost... Više volim dve-tri godine starije od sebe... Razz

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
LepaShojic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Apr 2008
Poruke: 33

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad kad razmisljam o tome kontam da su svi moji muskarci bili stariji od mene..
Sa mladjima nekako mi nikad nije islo..
MOj muz je stariji od mene 12 god i mislim da me ni jedan mladji ne bi tako cuvao,mazio ,pazio i udovoljavao mi u svemu..
A da ne pominjem ono da su stariji iskusniji i da znaju kako da rukuju i udovoljavaju zenama..

_________________
La pasión es ésa fuerza inmensa
Que mueve toda la creación
Es saber que alguien te está esperando
Más allá donde se oculta el sol
Es borrar por siempre de ti la palabra soledad
De tus labios escuchar el verbo amar…
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 04, 2008 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
uh! opasno sam slaba na starije




i jaaa Embarassed Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Taj seksi stariji muškarac... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon