www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Veštačke trepavice...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam vestacke trepavice. doduse ne te sto se tako samoinicijativno lepe,vec mi ona teta kozmeticarka to nesto lepila nekim tamo posebnim lepkom. inace to meni ne bi ni palo na pamet, nisam taj tip, ali drugarica me odvela na prevaru i eto takoc. pa, sad sta je tu je. Mr. Green
nije bilo lose. ali ipak,nisam neki fan i ne verujem da cu to ponoviti. Cool


 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam ih kupila ali ih nisam pravilno namestila, vrlo su brzo spale, i imala sam osecaj tezine na kapcima. Od tada vise ni jednom nisam pokusala da ih stavim, mada bih volela i mislim da bi mi lepo stajale. Problem je sto ne bih znala za koje da se odlucim.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam guste i duge tak da mi nije potrebno fakat kad bih to okacila bila bih Mr. Green
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shine je napisao/la sledeće:
imala sam osecaj tezine na kapcima.

a da se nisi ti naduvala? Laughing
shalim se.
moja drugarica je stavila sad skoro, ali su njoj nekako debilno ispadale. trepavica po trepavica. i onda je danas doshla sa dve, tri duze "dlachice" na sredini oka. uzas... Confused
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volin to nishta umjetno i shta tribash lipit po sebi....puj puj

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako su stavljene kod profesionalaca i da se ne vidi da su veštačke, onda je to ok, ali mi je grozno kad se odma primeti da su umetne (po mogucnosti i lepilo ne drzi dobro) a cura misli kako lepe i duge trepavice ima Rolling Eyes
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda dobro,ali nisam probala,imam ja svoje prirodne koje su ok Exclamation

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jok ja! Laughing Jedan sloj maskare i eto njih do obrva! Mr. Green

_________________
 
Maky87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2008
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam bas bas duge i guste trepavice tako da mi uopste ne trebaju vjestacke.
Da imam lose trepavice vjerovatno bih koristila ponekad vjestacke, koje bih naravno stavljala u kozmetickom salonu a ne sama.

_________________
...Iz nicega osmeh jos stvoriti znam...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam stavljala veštačke trepavice.. Confused
Meni su moje lepe i ne treba mi nhišta takvo Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Veštačke trepavice... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon