www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
persidaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 19, 2008 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je ovo istina, klinci su radoznali i neobavesteni i moze tu biti svega i svacega. ma tragedija.

jedna mladja maloletna romkinja je godinama zadovoljavala jednog dekicu za novac, njegova zena je sve to znala, on sav srecan, zena kuka umesto da ga smesti u ludnicu, ma dajte ljudi svet je poludeo....

deca, bukvalno deca od 12-13 godina, nemajuci pojma, probaju sve i svasta jer roditelji imaju pametnija posla nego da ih nauce osnovnim stvarima.jedna moja drugarica je stavila bocu i povredila se, usivali su je.
to je bilo pre vis egodina, znaci isto je i danas...



[Edit by :LOL:: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


 
shmek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam devojcicu od 13 godina koja je samo za jednu noc spavala sa sedmoricom momaka koji su po osam i vise godina stariji od nje.Pokusala sam da razgovaram sa njom jer imam brata od tetke tih godina i gledam je kao mladju sestru.Nakon mog viseminutnog monologa o tome koliko takvo ponasanje nije dobro,shvatila sam da recima tu vise nema mesta jer nije razumela ni deseti deo onoga sto sam govorila.Na kraju sam joj samo postavila pitanje da li ima bar jedan razlog da mi navede zbog ceg aponizava sebe,mala mi je odgovorila: "To mi je nasledno,povukla sam na mamu."Onda se okrenula i otisla a meni je takav komentar prvo bio smesan a onda sam shvatila koliki je zapravo problem sto dete ne shvata da ima problem niti zeli to da resi,niti prihvata pomoc...Zalosno je sto su deca ta na kojima ostaju posledice opsteg stanja u drzavi jer roditelji traze nacine da zarade a decu prepustaju ulici,onda deca traze ljubav i paznju na pogresnoj strani i dobijemo gomilu nezadovoljne,iskompleksirane dece
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krivicu na kraju ne treba dodeljivati - to je sigurno. Znaci, ne treba traziti krivca, vec resenje. Mislim da se svi slazemo oko toga. Ja imam mladjeg burazera, 4 godine je mladji od mene... Vratim se jedne subote iz grada, kad on u boravku gleda por*ic na TV-u. Ja ga pitam sta to radi, i onda on pocne - sta oni rade, sto to rade, itd itb. Sad, ajde, nesto sam mu i objasnio, sto je u granicama njegovog shvatanja... I on nece sutra samo sklepati dete nekoj klinki zbog neznanja. Mislim da je direktan pristup malo neprijatan, ali i najefektniji.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je ovo istina, jer u suprotnom, trebalo bi se zabrinuti.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 24, 2008 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ljudi ne znam da li mi je ovo pre smesno ili zalosno...
citala mi je drugarica skoro iz nekih novina,kaze:"Ja sam gej,ali ne zelim to da budem"
ooo.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahhaha ne znam da li je ovo neko smisli ili su deca stvarno slala, ali sam se slatko nasmejao pored ovih pitanje, ovo nije zalosno, ovo je smesno!!!
ona za ekstazi je pobedila... Mr. Green Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sexualni Problemi Teenager-a, Žalosno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon