www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Banja Luka
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Vista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 56
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost na turizam se malo paznje posvecuje sto ce naravno u nekom periodu koji je ispred nas biti itekako popravljeno jer lokacija ima dosta samo ih treba dotjerati i uciniti po turiste zanimljivim (i uredjenim naravno)


_________________
Resistance Is Futile. You Will Be Assimilated!
 
aleksandar111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: Herceg Novi

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam bio u BL i to mi je grad koji bi volio sto prije da posjetim i ostanem makar 10-ak dana,jer sam cuo da je za provod dusu dao...
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

banja luka je jedan od najljepsih gradova u BiH
 
djordje357
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 8
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad bio u Banjaluci ali sam se naslusi lepih stvari , nadam se dacu u skorije vreme doci do Banjaluke da je malo razgledam Smile pozdrav svima iz Republike Srpske. Smile
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 6:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnoge moje uspomene su vezane za BL...tamo idem svake godine i obozavam ga

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od gradova u kojima imam rodbine i koji bih voleo da posetim Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadnji put sam bio u Banja Luci pred sam početak rata, negdje 91'. Grad koji mi se tad kao klincu jako svidio, i grad, koji bi sad volio ponovo da posjetim. I da pitam, nekoga ko zna, da li zna, i stvarno ovo mislim bez ikakve provokacije: šta je sa Ferhadijom? Jel se to išta radi na tome, ili je sve stalo?

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih,sta da vam kazem Laughing pa bwe to vam je najljepsi grad RS,grad na Vrbasu,moj rodni grad,i ponosim se time!!! Svi koji nikada nisu posjetili Banja Luku,ja vam toplo preporucujem da je posjetite sto prije,pogotovo sada u ljetnom periodiu,da se malo brcnete u Vrbasu Smile Da obidjete grad,da pogledate ponos Banja Luke,tvrdjavu Kastel,Banj brdo poznatije kao Sehitluke (Shehitluke)...Prosetate kroz Gospodsku,park Mladen Stojanovic,i jos mnoge znamenitosti koje vam nudi nas grad.Obisla sam dosta zemalja i gradova,ali iz moje Banja Luke nikada nebih otisla...Vjerujte kada vidite pogled sa Sehitluka i osmotrite cjeli grad necete ostati ravnodusni...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Banja Luka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon