www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pesma meseca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
A pod kojim pojmom " deca " ti mislis Alex ?

TI ... ili .. TI Very Happy


"Al dobro, ako deca oce da se igraju.."

'Al sam ja 'teo da se igram sa ovim? Ne. Jel tako? Tako je Mr. Green
Ajde Boky, probaj josh jednom da razmislish, mozda bude bolje Mr. Green

Elem, idemo dalje, necemo crvena slovca.. Laughing Laughing



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

/me krade od Škorpijice onaj crveni marker

Šta nam je još ostalo da se dogovorimo?
Osim slike, naravno.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd ja cu preko vikenda da napisem " pravilnik " .. il da to neko od " vas " plavih i crvenih to uradi Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tvoja je ideja, pa ćeš ti morati da ga napišeš. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 03, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema problema .. ja necu biti tu preko vikenda al cim dodjem ima to da napisem .. nego kako cemo kad je vec prosao pocetak meseca .. jel to da ostavimo za sledeci mesec ili ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo malo sam dodao nešto i nešto izbacio od pravilnika za fotografiju meseca .. čisto da vidim šta mislite ..

Prijava

Pravo na učešće u konkursu imaju svi registrovani članovi Domaceg.de.
Vaše pesme možete postavljati u vidu you tube attachment-a ili putem linka sa već postojećeg servera za snimanje pesama.
Prva polovina meseca (od 01. do 15. u mesecu) je predviđena za prijavljivanje tj. postovanje pesama članova.

Glasanje i proglašavanje pobednika

Druga polovina meseca (od 16. do poslednjeg dana u mesecu) je predviđena za glasanje i za komentarisanje postavljenih pesama.
16. u mesecu će biti otvorena anketa na kojoj će biti spisak svih učesnika u konkursu.
Glasanje će biti organizovano po principu ankete.
Svaki član biće u mogućnosti da da svoj glas.
Glasovi će automatski biti sabirani, tako da će u svakom momentu biti dostupan grafik koji će pokazivati trenutno stanje.
1. dana sledećeg meseca će se proglasiti najbolja pesma.


Da bi “konkurs” imao smisla, potrebno je da budu zadovoljeni neki od uslova koje učesnici moraju poštovati.

1. Učesniku konkursa dozvoljeno je da za 1 mesec postavi samo 1 pesmu.
2. Svaki član može da postavi pesmu koja već nije postavljena u konkursu jer nema smisla da se pesme ponavljaju.
3. Nije dozvoljeno postavljati linkove ka drugim sajtovima. Dakle samo se može postaviti link ka pesmi koja se nalazi u našoj riznici pesama.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, mislim da nema potrebe da se postavljaju bilo kakvi linkovi, meni bi bilo sasvim ok da clanovi samo upisuju poruku s nazivom pesme koj je vec postavljena na sajtu, poenta i jeste reklama pesama sa sajta, a ne sa youtube ili nekih drugih izvora Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I to što kažeš .. zato sam i napisao ovo ranije .. pa da krenemo sa prvim avgustom sa izborima ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce anketa krenuti 1.08. pa da imamo i hitic meseca da svi pevusimo istu pesmicu Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anketa krece 16 .. zar se nismo tako dogovorili .. da se u prvoj polovini postavljaju pesme .. a u drugoj glasa ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislila sam uopsteno, nadam se da ce ideja biti realizovana u avgustu, znaci da cemo pokrenuti sve ovo, a naravno da glasanje ide tek od 16., ne moze pre nego sto dobijemo predloge Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krenucemo polako od 1.8 .. Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Pesma meseca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon