www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Cranberries
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su oni odlicni, pevacica ima svrsen glas...
...animal instict, zombi, shattered, stars, ....... Very Happy


 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.....imam nekoliko pesama od te grupe,i nisu lose.Posebno mi se svidja pesma Zombie.Album koji je Dolores izdala ove godine je odlican,a najvise mi se svidja pesma When we were young

_________________
Memento Mori
 
jeliceva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od mojih najomiljenijih grupa.Vrlo specifican bend,a jos specificniji glas pevacice samog benda.Ne mogu ih danas porediti ni sa jednom grupom.Jedinstveni su.
Cula sam da su se jos pre raspali,a i da se uskoro sastaje grupa.Mada,za novi album Dolores nisam cula. Volela bih da i na nasim prostorima odrze koncert,i red je kad je vec svaka shusha pocela da dolazi kod nas.
Od omiljenih pesama izdvajam: "Not sorry","Linger","Hollywood","Shattered","Animal instinct".
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne slusham ih ali In your Head je extra pesma.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj pesma "Salvation" ,jer volim takvu ritam sekciju. Važili su za jedan od najperspektivnijih bendova. Oni i Skunk Anansie.
 
Tali_Laura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2007
Poruke: 32
Mesto: Larvik

norway.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam ih, omiljena pesma "animal instinct"
 
Metalstorm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Sep 2007
Poruke: 17
Mesto: Drakkar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje... Animal Instinct...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vooolim ih Smile

Omiljena...Just my imagination,Zmobie,I miss you when your gone

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
markov21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Dec 2007
Poruke: 5
Mesto: Bajina Basta

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 26, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: foliranti Na vrh strane Na dno strane

Prvo ako ih je neko ikada slusao primetice da su pateticni. Posto im je muzika 0 onda pokusavaju da se vade kod publike na foru tipa "jao 5 ljudi ubijeno u bosni, srbi su krivi za sve sto nam se desava, aj da ih pljujemo". Pateticno!!!

Just my imagination!!! Twisted Evil

_________________
partizan sampion
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas volim Just my imagination i Zombie.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
markov21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Dec 2007
Poruke: 5
Mesto: Bajina Basta

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Ramones Na vrh strane Na dno strane

Ramonsi su najbolji. Slusajte obrade pesama na albumu We are happy family New Evil Mr. Green

_________________
partizan sampion
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu nesto,ne volim ih slusati,mada gotivna mi je pesma Zombe Neutral

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> The Cranberries Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon