www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost ili proslost??
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Johnny Five
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Buducnost ili proslost?? Na vrh strane Na dno strane

Sta bi vise voleli?
Da pamtite proslost, ili da mozete da gledate u buducnost?


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa...i jedno i drugo.....ali bolje proslost.....ne volim unapred da znam sta ce mi se desiti....

_________________
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto yasmin rece.... :travolta:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek treba da se gleda u buducnost jer proslost je nesto sto je znaci proslo i nikad ne treba da se vraca uvek treba da se gleda napred

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško ti je pitanje, moram priznati!
Srećna sam što sam neke stvari, koje su prošle, zaboravila
i zbog njih se nikad ne bih vraćala, čak i u mislima, u prošlost
S druge strane, volela bih da znam šta će se dešavati,
mislim da to nije loše,
jer tako prosto čovek ima vremena možda da se pripremi
za ono što dolazi....
volela bih, npr, da sam pre devet godina u današnji dan znala,
da imam još samo 3 dana da budem s mojim tatom Crying or Very sad

No, nekako ipak pokušavam da zadržim
zlatnu sredinu:
živeti u prošlosti
ili samo gledati u budućnost,
znači ne živeti sadašnjost!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
bojanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da ne treba misliti na buducnost ili proslost vec postoji samo sadasnjost
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost...
Eh,da mogu da vratim vreme...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 6:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm ne znam sta se svi plase da gledaju u buducnost Question

Te stvari ce nam se svakako desiti, i ne mozemo da izbegnemo nasu sudbinu, ako je tako predvidjeno. I mislim da svako bira svoju sudbinu po tome, kako ce da zivi! Znaci i da znam do tad i tad cu "samo" da zivim, imam jos priliku da to maksimalno iskoristim, a zamislite da ne znate sta ce se desiti, pa drugi dan Vas ceka smrt, sta onda?? Jel ste iskoristili sve kako treba?? NE Exclamation

Velika razlika izmedju proslost i buducnost je, da covek moze da ima uticaj na svoju buducnost a ne moze da vrati proslost, ma koliko on to pokusao, jer jedino uspomene ili rane ostanu.

Inace je meni najradja sadasnjost, jer nemam brige za ono sto je proslo i sta ce biti... Exclamation
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stalno mi se cini da se moja proslost i buduca ja susrecu u ovom trenutku u sadasnjosti. to bas ume da stvori konflikte u meni. proslost mi je bitna jer je deo mene ali niposto ne zelim da zalim i da se kajem zbog necega sto vise ne mogu da popravim. secam se lepih trenutaka i dobrih stvari koje sam naucila iz svijuh i tudjuh gresaka. takodje, moja sadasnjost nije podredjena planovima za buducnost jer time ne bi uspela da prozivim sadasnjost.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
veckson
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 417
Mesto: HEll...AINT A BAD PLACE TO BE

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko se ne nauci od proslosti buducnost ce si 100% upropastiti, jednostavnim ponavljanjem gresaka iz svoje i tudje proslosti.
Prema tome....

_________________
If there is life after death, then there is no death... And if death does not exist- we do not live.
 
saleffm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 13

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u proslost se moze gledati a moze i u buducnost, astronomski gledano sa najjacim teleskopima vidimo proslost kada posmatramo daleke zvezde jer svetlo putuje do nas, buducnost vidimo u tom smislu jer kada se desisupernova vidimo sta nas ceka za 4,5 milijarde godina
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni proslost ni isprjojektovana proslost koju nazivamo buducnost.
Cela vecnost se nalazi ovde i sada.

_________________
Don't worry, be happy.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Buducnost ili proslost?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon