www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca dance muzika 90-tih...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
miljan789
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako ne mogu da nadjem ime pesme ali tekst ide ovako: Cale ti je milioner .. bili bi ok da si milioner ...

 
bleim uz vas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Jun 2008
Poruke: 7

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi imate u petak 27.diesel zurju u sremskoj mitrovici,ovo je vec teca i uvek je bilo strASNO DOBRO...
pa ko ima jaaaaaaaako puno zike neka mi salje mail je...marko_milosevic@live.com...voljan sam da prihvatim svaku pesmu jer bi ubio za dens pesme...
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bleim uz vas je napisao/la sledeće:
Ljudi imate u petak 27.diesel zurju u sremskoj mitrovici,ovo je vec teca i uvek je bilo strASNO DOBRO...
pa ko ima jaaaaaaaako puno zike neka mi salje mail je...marko_milosevic@live.com...voljan sam da prihvatim svaku pesmu jer bi ubio za dens pesme...


Nisam razumio, jel si ti DJ ili sta? A ta zurka u kojoj diskoteci u Mitrovici, Nox mozda? pozz

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
bleim uz vas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Jun 2008
Poruke: 7

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam dj,al mislim da ima dosta pesama koje nisam jos cuo...a jbg zurka je prosla i bila je na brodu i vbas taj dan roknula kisa i bilo malo mase pa i propala zurka...
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uploadovao bih ti ja svoju kolekciju ali je brzina 5 kb/s, trajalo bi danima. Mogu ti pomoci jedino sto cu ti preporuciti Lime Wire i google kao najbloje saveznike u nalazenju pjesma, ja sam tako 99% nasao; a imas i na domacem bruku Dance 90-ih!

Pogledaj takodje, bila je jedan tema gdje su navedeni najveci hitovi naseg densa, pa potrazi malo!

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
bleim uz vas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Jun 2008
Poruke: 7

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam ok 500 pesama,koliko odprilike mi fali?
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bleim uz vas je napisao/la sledeće:
ja imam ok 500 pesama,koliko odprilike mi fali?


Uuuu, pa imas puno! I sve muzika 90-ih! Puno! Very Happy Ja mislim da imas sve najvece hitove tu!

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
proivcek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miljan789 je napisao/la sledeće:
Nikako ne mogu da nadjem ime pesme ali tekst ide ovako: Cale ti je milioner .. bili bi ok da si milioner ...


Da nije mozda Maxi playboy - milioner ?? evo link pa pogledaj jel to to
link sklonjen



Edit by ~SonicLady~: linkovanje zabranjeno
 
srga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Okt 2004
Poruke: 237
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste to je ta.. kome treba neka se javi na priv da mu poshaljem

_________________
broj 66 je isto sto i 99 samo kad se obrne...
 
bleim uz vas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Jun 2008
Poruke: 7

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posalji mi link na pm ako je dozvoljeno...
 
proivcek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa gdje mogu da postavim link ovima koji traze ove pjesme ovako ????
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo nije mesto za ostavljanje i trazenje linkova, onaj ko trazi neku pesmu obrati se u delu Trazim, a tamo svako u svojoj temi upise pesme koje trazi i mail na koji ce iste (ili mozda) linkove dobiti, a mozete se dogovoriti i na pm, ali za to je potrebno da imate 20 upisa na forumu Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Domaca dance muzika 90-tih... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  sledeća
Strana 33 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon