www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dzenan Loncarevic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brana voli MEDENE je napisao/la sledeće:
Covek ima nenormalno lep glas, mogla bih ga slusati dan i noc Mr. Green




Nedavno sam naišla na jednu njegovu sliku i fkt liči na mog bivšeg, čak sam pomislila da sam bila s Dženanom. Mr. Green

Njegov album je vrijedan skidanja s net-a i potrošenih MB Laughing i nisam protiv toga što obrađuje dosta pjesama jer je skoro svaka bolja od originala...




 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobar glas, ali ipak mi se sviđa jedna jedina njegova pesma ''Nikome ni reč'', ostale sam pokušavala slušati, ali ne ide. Ne sviđaju mi se, i ne mogu ih na silu slušati.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma "Nikome ni rijec" je po meni najbolja njegova pjesma a ostale nisu nesto posebno ali mogu se poslusati!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah, šta reći o Dženanu... Razz Volim boju njegovog glasa, volim način na koji peva... Uživo svirke su mu odlične... Novi album sam toliko puta preslušala, da znam svaki uzdah u pesmi napamet... Mr. Green Samo da nastavi ovako kako je počeo... samo da ga ne ponese popularnost... Razz Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad kazet novi album, jel mislite na Nikome ni rec, ili ima nesto novije??

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Dzenan Loncarevic----KRALJ Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima koji vole i cene ono sto radi Dzenan Loncarevic,ili da budemo moderniji,svim fanovima;)...Otvaram ovu temu da se svi koji ga vole skupe na jednom mestu,pisite....o njegovim pesmama,nastupima...znate vec o cemu cete...
Evo ja cu reci da je njegov nastup meni bio najbolji provod u zivotu...i jedva cekam ponovo:DVery HappyVery Happy....
Pisite...
PoZz...
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nije neki glas,ali imao sam priliku da sviram s njim i mogu da kazem da je bolji muzicar nego vokal.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,meni je najjaci...al jbg ukusi se razlikuju...Wink

_________________
Ne opterecuj se nebitnim stvarima, jedan je zivot! Smile
 
duca19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Avg 2008
Poruke: 152
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je super ima dobrih pesama.Sve najbolje. Very Happy
 
Nikolakej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znachi nemam reci,VRX VRX peva.Neke prepevane pesme mi se vise svidjaju kako on peva,nego pravi izvodjaci =]
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja recima ne mogu da opisem koliko sma luda zanjim...
Takav glas se retko cuje ... Koju god pesmu da otpeva, otpeva je milion puta bolje nego originalni izvodjac...
Nemam reci...ali stvarno Mr. Green

Pesma "Ispod mojih dodira'... VAU!!!!!!!!!!

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super peva,album mu je dosta dobar.Ja sam se iskreno rečeno začudila kad sam videla da su mu pesme na albumu pretežno pop.Mislila sam da je folker Confused .Svaka čast New Spiral

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dzenan Loncarevic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon