www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je ovde lud????
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:41 pm    Naslov poruke: Re: Ko je ovde lud???? Na vrh strane Na dno strane

n1dz4 je napisao/la sledeće:
Danas sam cuo da se u kraju rusi neki stari klub i otvara kafic za gay i lezbo... Mozda sam konzervativan ili neznam vec kako to ljudi zovu. To su bolesni ljudi i treba ih leciti. Ulaze u sve pore drustva jer je to neka evropa, amerika rekla da je gay ok.Predstavljanjem da je normalno voleti osobu istog pola uvlace se i ljudi bez poremecaja. Nisam za diskriminaciju ali to treba predstaviti kao nesto sto nije noramalno i probati leciti. Sta sutra reci sinu sutra, noramalno je da se zaljubis u druga iz klupe. Sine jel ima neki drug ili drugarica da ti se svidjaju???? Shocked Shocked Shocked U nekim zemljama cak usvajaju decu, ako se ovim tokom nastavi na sta ce izgledati svet??? Da zakljucim: Mislim da je gay bolest i da to tako treba predstaviti i pokusati leciti a ne zbunjivati ostatak normalnog sveta. (NISAM ZA DISKRIMINACIJU ALI STVARI TREBA POSTAVITI NA SVOJE MESTO) Sta vi mislite bolest ili sasvim normalna stvar???



ne vredi se raspravljati sa tobom jer vidim da si jako ubedjen u to sto mislis i da ne bi prihvatio tudja misljenja, srecom, ukusi su razliciti , a i ti klubovi nisu retkost, tako da, samo napred Wink



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ko je ovde lud???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon