www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lepa Brena
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je OK. Ni je los, ni je odlican, ali je bas OK. Dosta mi je. Cekam sledecu Smile

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 14, 2008 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je super, mada sam to vec rekla.
Najbolje pesme:

Dobra gresnica
Kralj
Zasto
Grad

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Zrno tuge" mi se nekako počela sviđat. Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album ni je los. Mozda sve diskusije su usled, nakon osmi godine, mi cekamo neki super-extra-izuzetan.
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne svida mi se album...Brenu je pregazilo vrijeme.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
ne svida mi se album...Brenu je pregazilo vrijeme.


Slazem se jer njene stare pjesme su puno bolje od novih
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dajte album je super, šta bi ste očekivali nakon toliko godina, ima najmanje 3-4 odlične stvari,evo meni se najviše dopada:
Arrow Dobra grešnica
Arrow Kralj
Arrow Udji slobodno
Arrow Zašto

_________________
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa Brena mi je uvek bila fenomenalna pevacica i uvek sam rado slusala njene pesme... Cak sto vise njenu pesmu : Ja nemam drugi dom, posvetila sma je jednom decku koji me je mnogo povredio i pored svega jos uvek je u mojim mislima... Crying or Very sad

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
mjaut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je dosta dobar,što ga više slušam sve je bolji,pijesme koje su mi se odmah svidjele su udji slobodno,zašto,kuća laži,pazi kome zavidiš.Tekstovi su odlični,logično je da mora nakon toliko vremena snimiti nešto u skladu sa svojim godinama,i izraziti se, kako se sada osijeća.Neće sada pijevati pijesme tipa-dečko mi je školarac itd.,prekinite živjeti u prošlosti,takva je muzika bila početkom 80-tih.Grand produkcija stvara stvarno dobre pijevače,imaju dobre pijesme, ali Brena odudara od njih svojim pijesmama,u poitivnom smislu,nije sve na isti kalup
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mjaut je napisao/la sledeće:
Album je dosta dobar,što ga više slušam sve je bolji,pijesme koje su mi se odmah svidjele su udji slobodno,zašto,kuća laži,pazi kome zavidiš.Tekstovi su odlični,logično je da mora nakon toliko vremena snimiti nešto u skladu sa svojim godinama,i izraziti se, kako se sada osijeća.Neće sada pijevati pijesme tipa-dečko mi je školarac itd.,prekinite živjeti u prošlosti,takva je muzika bila početkom 80-tih.Grand produkcija stvara stvarno dobre pijevače,imaju dobre pijesme, ali Brena odudara od njih svojim pijesmama,u poitivnom smislu,nije sve na isti kalup


Potpis na ovo Wink
 
*pahulja*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 91
Mesto: necu da ti kazem celavi:)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa Brena...mi se...bas svidja..kao pevacica..kao pojava..a pesme su je super... Wink s obzirom ...da ima toliko godina...fenomenalno izgleda.Svidja..mi se njen novi cd,i lepe su skoro sve pesme..al ne znam...meni srcu...gode..one...starije..... Wink
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovom albumu su sve pjesme iste.Ja baš nekako ne razlikujem jednu od druge nešto previše, a osim toga sve su neke dosadne i nema ni jedne pjesme na albumu koja odskače.Brena je prije na svakom albumu imala takve pjesme da bi svatko našo nešto za sebe, a ovaj album je stvoren samo za jedan ukus.i sve su joj pjesme lagane i nekako trome, ja na tom albumu nisam zapazila ni jednu življu pjesmu.Ovaj album mi možda i bude slušljiv kad budem u depresiji.Al ko što neko reče, imala je Brena laganica i prije al su bile jake za razliku od ovih.I mada me srce veže više za ona prošla vremena što se muzike tiče, ja se slažem i s vama koji kažu sad su druga vremena.Slažem se s tim, al i u ovim drugim vremenima ima zanimljivijih albuma i boljih pjesama.Ako već hoće bit u skladu s vremenom mogla je izabrat nešto zanimljivije.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Lepa Brena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon