www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vlada_76 nudi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~
::  
Autor Poruka
Vlada_76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 07 Jul 2008
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Vlada_76 nudi Na vrh strane Na dno strane

imam dosta stare narodne muzike ( preko 10000)
i dosta narodnih kola original i uzivo svirke (preko 2000)
upisite samo ime izvodjaca i numere i naravno vas email. poslacu vam nije probelm, ako imam to sto trazite.

pucckoandoli@yahoo.com


 
barajevatz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Pozdrav Na vrh strane Na dno strane

caos,molio bih te za pesmu Sumadinka od Ljube Nedeljkovica naravno ako imas bio bih ti mnoooogo zahvalan

moj mail je : barajevatz@gmail.com
 
milancher
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 30, 2009 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem zato gospoda administratori brisu moje postove????????????????
barajevatz imam pesmu koju trazis,ako ti nije poslao kolega vlada_76..
Pesma se zove Sumadinka jecam zela..Ako ti treba javi da ti posaljem...
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 30, 2009 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milancher je napisao/la sledeće:
Ne razumem zato gospoda administratori brisu moje postove????????????????

Ovo je vec malo , ali ipak cu ti odgovoriti ovde. Idea Dakle, postovi/post koji su/je izbrisan/i je/su brisan/i ukoliko je bio u pitanju dupli post i to je ujedno i jedino trajno izbrisano, a tema je sklonjena jer je bilo mnogo upisa, samo tvojih, za kratak vremenski period (tzv. spam). Temu smo odlucili da ti vratimo i mozes je naci Arrow OVDE, te tu mozes i dalje traziti pesme ili albume koje nemas a cije pune nazive i izvodjaca znas. Wink
Toliko o tome, ukoliko te nesto bude mucilo, mozes nam pisati u svojoj temi, ili putem privatnih poruka ili email-a! Idea

Pozdrav, milancher! Cool

_________________


Poslednja prepravka: Raziel@Nosgoth datum Uto Dec 01, 2009 12:05 am; ukupno izmenjena 1 put
 
svetoglgoric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 02 Maj 2016
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 19, 2019 11:15 am    Naslov poruke: Vlada_76 nudi Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav Vlada_76 poslao sam zelju sta mi treba na gmail pa se nadam da se nesto nadje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Nudim ~ -> Vlada_76 nudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon