www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehh...

strašna su vremena došla . . .

Ja znam jednu devojku koja je prava ku*va...ima 17 godina i spavala je sa svim momcima i sa onima koje nezna i sa svakim koji joj je prešao put..
sad sa njom niko neće ni da bude npr. u ozbiljnoj vezi jer svi znaju kakva je..svi je iskoriste pa bace za jednu noć ....
Žalostno . . . .. Rolling Eyes



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
TASKE89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2007
Poruke: 55
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

carmen90 je napisao/la sledeće:
Pa cinjenica je da su se vremena zaista izmenila. Svaka nova generacija sve je naprednija i ranije pocinju vsa ta prva iskustva sto je stvarno lose. Devojcice dobijaju jako rano menstruaciju,prerano se zanimaju za izlaske i sex i mozda cak prerano i nepromisljeno stupaju u odnose sa kojekakvim napaljenim klincima......I onda dobijaju razne pogrdene epitete....a one su samo jos deca,koja su se nespretno nasla u pubertetu i ne znaju sta ce sa svojim osecanjima i potrebama koja su odjednom podivljala.....Joooj nadam se da ce se sve to unormaliti,inace sta da ocekujem za nekih 10ak godina kada budem trebala da imam svoju decu???? da gube nevinost u obdanistu??? Tuznoooo Sad


slazem se.. ali nisu deca kriva , ne znaju ona nista..
treba sesti i lepo popricati sa njima .. da shvate sta je sve na kocki...
i ako posle toga jos zele sex, treba to postovati...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bre sa 11-12 godina jos uvek volela barbike, lutke, imala simpatije...al mi ni na kraj pameti nije bilo da stupim sa nekim u odnose...zalosno stvarno

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priča iz mog života Very Happy

Jedna od prazničnih aktivnosti na časovima engleskog jezika IV razreda je i pisanje New Year's resolutions Smile I pored objašnjenja šta su one zapravo, bilo je dece koja su jednostavno pisala svoje želje Wink

However, ne na jednom, već na nekoliko papirića pisalo je

'Želim da me neko poljubi'

Tako da...da je Neša Leptir danas među nama, spevao bi

'10 mi je godina, još se nisam ljubila'... Neutral

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

žalosno je to što se dešava, ali samo se mogu nadat da će to sve proć i da če doć neka normalna vrimena...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je kad vidim i chujem neshto ovako, ipak 17 a nije se ljubila iz nekog razloga je strashnije za devojke nego mushke. Vremena, gde se nalazish, izgledash, sve je to dugachije od onoga shto ochekujemo ili neko starije je dozivljavao....
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.....tacno je to da mladi sve ranije pocinju da upraznjavaju sex....meni je to zalosno....koliko samo mladih devojaka,ma jos devojcica,sedmi,osmi razred se slika golo i daje svoje tek razvijeno telo zbog neceg sto je lepo jedino ako je iskreno,iz ljubavi ili makar iz strasti,a sta te klinke znaju o tome? nista.....
E,ali znam i par devojaka iz mog razreda,cak su dve od njih i moje naj drugarice koje slobodno mogu da pevaju tu pesmu,a da budu potpuno iskrene....mada i to mi je malo smesno....mislim da je sada pravo vreme za druzenje,prve ljubavi,nezna osecanja i prve zelje.....najlepse godine u kojima se uvek nesto novo otkriva....ako sad otkrijemo sve,svet ce nam postati dosadan....zato ne treba nigde zuriti...Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 30, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sve je krivo ovo prokleto vreme u kojem zivimo. Vreme u kom su moralne vrednosti srozane na nulu, na NULU. Pogedajte samo filmove, serije, poznate licnosti, pa cak i muziku. Kad danasnje dete ima za uzor neku pevaljku koja se polugola pojavljuje na TV-u i peva o prevarama, ludovanju po klubovima, napijanju, pa sta ce ono da radi. Danas se serviraju jako lose stvari, a narod (pa i deca) ih prihvataju bez razmisljanja. A da ne govorim o roditeljima koji to ne vide, il' se prave da ne vide. Pa dopustaju deci da rade sta hoce.

To sto su navodno "zrelija" nego sto smo mi bili je cista glupost. Samo pokusavaju nesto da dokazu. Traze paznju koja im je uskracena... "Beze" od detinjstva jer ni ne znaju sta je to. Nisu ga ni okusili.

Ponavljam ne krivim toliko njih, koliko ovo vreme u kom treba da budu deca...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas su se vremena baš promenila..Dok sam se ja igrala sa barbikama kada sam imala 11-12 godina nekad deca sa toliko godina počinju upražnjavati sex.. Rolling Eyes
Imam drugaricu koja ima 19 godina i još nije imala dečka..Mislim da je to normalno,ne treba nigde žuriti i reći "jao ja imam 19 god i još uvek nemam dečka.Biću jedina koja ga nema"..To me jako nervira.. Twisted Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> 17 mi je godina......a jos se nisam ljubilaaaaaaaaaa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon