www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pohvale, kritike, ideje...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda je moglo malo strane muzike da se ubaci jer nevole svi ljudi samo domacu

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ WelleR je napisao/la sledeće:
mozda je moglo malo strane muzike da se ubaci jer nevole svi ljudi samo domacu

Strana muzike ne ide. GEMA je najveca prepreka.
GEMA je organizacija koja nadgleda i pazi o copyright-u i sl, trazhi po nekoliko centi za svaku pushtenu pesmu itd. Nasha muzika ne spada pod to, tako da strana otpada.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 21, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema vam se sta reci lose....sve naj naj Wink

_________________
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako, nisam sigurna da li je ovo kritika ili vise kao predlog, no nebitno..
Pratim vas radio uglavnom svaki dan a narocito kada su voditelji on i primetila sam, sto mi jako smeta, dok vodite emisiju, dakle dok pricate na radiu, tesko da se vi cujete, osim, moram da pohvalim, Barabe koji kad progovori, lepo smanji muziku a i poveca ton za mic. tako da se on veoma dobro cuje...sto ne bih rekla za annabel i dj sinke, njega pogotovo, mada sam mu jednom shapnula Laughing ali nista od toga. Znaci, misljenja sam da, ako je moguce, da smanjite muziku dok pricate I povecate ton dok pricate jer nije dovoljno kada samo smanjite muziku dok pricate jer vam je i ton smanjen, vec da i povecate ton na mic ili whatever. I hey, nisam gluva Mr. Green jer cujem dobro ali eto sto se kvaliteta tice dok pricate, je po meni malo off tako da eto nadam se da cete uzeti u obzir ovaj moj predlog,
Thank you, hvala i do slusanja ... Mr. Green
 
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzeto u obzir Very Happy.


Hvala na savijetu Razz

_________________
 
iblis_ze
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 8
Mesto: ZENICA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: g Na vrh strane Na dno strane

sve pohvale ba
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi dobro kada biste otvorili temu u kojoj bi voditelj obavestio clanove foruma neposredno pre pocetka njegove emisije, samo da ukratko napise sadrzaj, cisto da bi podsetio ostale clanove, jer se ovako cesto zaboravi, a ni emisije nisu bas redovne. Jos kad bi se to podiglo bar na lokalno obavestenje, mozda bi se i slusanost povecala. Smile

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
GoranDJ08
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jul 2008
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozz svima

moj predlog se odnosi na kvalitet strima

posto vecina u ex yu sda ima pristup ADSL konekcijama , nije kao pre samo ta blagodet ogranicena na nas u dijasori mogli bi da unapredite kvalitet zvuka tj strima

moj predlog je posto koliko vidim vecina koristi winamp za slusanje da predjete na AAC emitovanje na 32/kb.s 44.100 sto je neka optimalna varijanta a za one koji slusaju preko windows media playera da ubace kodek i to je to , a It tunes ionako podrzava AAC

Kvalitet zvuka je neuporedivo bolji a na 32 preko aac mogu cak da slusaju i oni koji jos uvek koriste 56k dial up

sad na vama je da odlucite

Hvala na razumevanju
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav takodje,
bilo je vec predlagano, uzecemo ponovo u razmatranje, jer je proshlo izvesno vreme od predloga.
Hvala na predlogu. Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da se javim Mr. Green ...samo ovako...sve pohvale za DJ Gorana, ne menjaj se... Wink (što se odabira muzike tiče)
Eto ovo dođe baš kao pravo osveženje.... Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala

pa ne samo ja i ostale kolege potrudicemo se da vam priblizimo radio na jedan drugaciji nacin , od onog na koji ste navikli

i da uspostavimo komunikaciju da osim muz. zelja pricamo i o nekim drugim stvarima
 
*pahulja*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 91
Mesto: necu da ti kazem celavi:)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sad nema kritika.... Wink sve pohvale DJ Goranu... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Pohvale, kritike, ideje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon