www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja i moja misao!
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf..puno toga ja misLin....Smile Chesto nekad i previshe.Smile


_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto manje mislim to je bolje Very Happy kad se udubim u misli onda vec pocinje da postaje tesno u mojoj glvai i tad obicno mislim nekad jesam budala ma odo u grad da se isetam i izduvam i to je to i vise nemislim hahahha
tad se zezam Laughing

_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se da mastam samo o realnim stvarima tj. o onome sto mi se sutra moze stvarno desiti...Mozda to malo ulepsam, ali ne prelazim granicu realnosti, i tako mi odgovara, kada imam nadu da ce se ta mastanja ostvariti.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

siroko mi polje Laughing

ne bih mogao da zivim bez misli...
mastam... ideje mi se tada stvaraju u glavi... razne kreacije...
uglavnom su mastarije u granicama normale, realnosti... nesto sto zaista mogu da izvedem... mozda ne u datom momentu, ali ako se zaista potrudim... cuda su moguca...

no... ne dozvoljavam da me misao sputava... slobodna je i besplatna... zasto je ne bih ucinio neprocenivom...

potrebno mi je da razmisljam... misao mi je na pocetku liste stvari potrebnih za zivot... nije bitno da li je prva ili druga... ali je od vitalnog znacaja...
pozitivna misao me cini boljim i jacim... dok me negativna u celosti oslabljuje...

meni je neophodno da razmisljam... i dokle god je tako, i dok ima pozitivnih misli u meni osecacu se vrlo zivim... pomenuh "osecacu" ...
misao i emocija u kombinaciji... za mene vrlo spojivo... i cini me covekom svesnog sebe samog i svog postojanja...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

misle mene gone sve do vasione...

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
VuL0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Jun 2008
Poruke: 1

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja maštam posve druge stvari.
ja maštam o tome da ljudi ne bi bili diskriminirani.jer još uvijek ne znam zašto netko vrijedi manje od nekog drugog.
živim u sloveniji al dolazim iz crne gore. i ne sviđa mi se kako na slovenačkih forumih berem različite uvrede i ostalo.
svi živimo na balkanu.al puno ljudi se toga stidi.
i to mi se uopšte ne sviđa
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 17, 2008 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kako možemo imati misli sa kojima će mo ostvariti sve što hoćemo?


Jednostavno sve zavisi od intelektualnosti i snalažljivosti u rešavanju problema.

Citat:
Kako misliti samo ono što je dobro za nas?


Nemoguće je misliti samo ono što je dobro za nas, jer nekad neka pomisao koja nam se učini genijalna, kasnije biva fatalna po nas. Sve zavisi u kakvoj smo situaciji.


Citat:
Kako kontrolirati misli?


Nemam ih potrebe kontrolirati, jer su već ukroćene. Wink

Citat:
Ljudi sa psihozama i depresijama nisu u stanju kontrolirati svoje misli a lijekovi im ponekad ne pomažu.
Rijetki uspijevaju ukrotiti svoje misli do kraja.
Kako vi u tome uspijevate i da li se mučite sa time?


Za sad sam zdrava, tako da se ne mučim sa kontrolisanjem misli. Wink

Citat:
Da li češče razmišljate ili maštate?


Ne volim maštanje, volim samo realnost, pa kakva je takva je. Ne volim maštati jer se plašim da će nakon te sreće, doći surova realnost i da će mi biti teže nego da sam od početka sagledala realno situaciju.


Citat:
I u razmišljanju ste slikoviti ili samo podatke imate u glavi?


Sve je to izmešano i tako je najbolje. Uvek se ima o čemu razmišljati a da to nije maštanje.

Citat:
Koliko u maštanju imate misli koje smatrate bitnima za život?


Rekoh već da retko maštam, ali i kada me to zadesi, sve je bitno za život. Moje misli se uglavnom svode na planiranje protkano delićima mašte o životu mene i mog muža. Često maštam kako će nam biti kada dođu deca itd. Wink
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago onima koji ne znaju da razmišljaju! Njima je uvek lepo...

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 25, 2008 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mastam ujutro,mastam u podne, uvece,bukvalno ceo dan,masta me obuzima do pozne noci dok ne utonem u dubok san Cool

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ja i moja misao! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon