www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lepa Brena
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
Na ovom albumu su sve pjesme iste.Ja baš nekako ne razlikujem jednu od druge nešto previše, a osim toga sve su neke dosadne i nema ni jedne pjesme na albumu koja odskače.Brena je prije na svakom albumu imala takve pjesme da bi svatko našo nešto za sebe, a ovaj album je stvoren samo za jedan ukus.i sve su joj pjesme lagane i nekako trome, ja na tom albumu nisam zapazila ni jednu življu pjesmu.Ovaj album mi možda i bude slušljiv kad budem u depresiji.Al ko što neko reče, imala je Brena laganica i prije al su bile jake za razliku od ovih.I mada me srce veže više za ona prošla vremena što se muzike tiče, ja se slažem i s vama koji kažu sad su druga vremena.Slažem se s tim, al i u ovim drugim vremenima ima zanimljivijih albuma i boljih pjesama.Ako već hoće bit u skladu s vremenom mogla je izabrat nešto zanimljivije.





ne slazem se samo da je na svakom albumu imala pesme da bi svako nasao nesto za sebe,,,,onaj album gde je bila pesma tamba-lamba...ko se u tome pronasao? Rolling Eyes


naravno, Brena je Brena, i prepoznatljiva sa proslim pesmama, a mora se priznati da joj i ove bas leze



_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
mjaut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako tražite baš nešto življe,pijesma ,,zašto" je takva, i dobra grešnica je vedrija pijesma,nijestvar samo u muzici,nego i u tekstu,možda nisu za tulum,ali svakako nisu loše pijesmice
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja te pjesme ne mogu slušat kad sam normalna, brijem da ću ih moć poslušat kad budem depresivna, a to nisam bila već dugo.Meni ni jedna od tih pjesama nije živa ni prosječno.

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preslusao sam juce sve najnovije brenine pesme i to direkt sa njenog sajta .. i mogu vam reci da nisam bas nesto impresioniran znajuci njen kalibar i sta moze da uradi .. ipak je ona bolja sa Slatkim Grehom nego bez njega.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Preslusao sam juce sve najnovije brenine pesme i to direkt sa njenog sajta .. i mogu vam reci da nisam bas nesto impresioniran znajuci njen kalibar i sta moze da uradi .. ipak je ona bolja sa Slatkim Grehom nego bez njega.


A gde su Slatki Greh danas?
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 03, 2010 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam Brenu od malena i ne smem nista lose da kazem o njoj, cak i ako ne volim njene neke pesme...ona je i dalje carica

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 19, 2010 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cekam koncerat Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2011 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odvratna mi je...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
beladinland
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Apr 2009
Poruke: 20
Mesto: Belograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 18, 2011 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brena je legenda..
 
Preljepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2012
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2013 4:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok je Jugoslavije bilo, spomenete li nekom u svetu Jugoslaviju, odmah je svima na pameti bio Tito i Lepa Brena! Samo toliko!
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zena koja je godinama na sceni, prava dama. Suludo je pricati o njenom pevanju-da nije dobar pevac ne bi trajala toliko dugo... Cak su joj i novije pesme odlicne, sto je za svaku pohvalu Smile
 
alexioll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 25
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko voli Brenu uzivace u grand diskoteci. Pevala je Momci na vidiku po prvi put cini mi se.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Lepa Brena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon