www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ples
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ples!a najvise latino!

 
nanica123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 28 Maj 2008
Poruke: 84

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam plesati ..to je nesto fantasticno........odkad znam za sebe plesala sam .........
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od septembra upisujem ponovo neki kurs ili nesto slicno...

jedva cekam Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Godinu i neshto san plesala trbushni ples, chak i vodila kurs, a kao mala sam plesala folklor i ishla u ritmichnu grupu Laughing , tako da sad cin cujen koji takt Mr. Green odma na stol

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde da i ja napisem moju plesnu karijeru, krenula kao i mnogi sa 12 godina u plesnu skolu (na zapadu je to uobicajeno da klinci idu u plesne skole). Svidelo mi se i presla posle nekoliko meseciu klub. Tada je pocelo ono sto se zove zagrizenost jednom sportu, iako su me mnogi ismevali u fazonu "ma daj, kakav je to sport..." I bavila sam se mojim sportom do nedavno. Odnosno do kraja porsle sezone... Prosla sve moguce kategorije, mnoge klubove, dobila licencu za trenera, licencu za sudiju... Jednom reci, imam sve sto treba za jednog plasaca, elem... od plesa se ne moze ziveti, pa tako i ja ne mogu... I tko se zavrsila moja (bar aktivna) karijera... Ali sigurno me nece svet plesa izgubiti... Rekrativno cu sigurno uvek biti u njemu... Mislim da sam i konacno pronasla onoga koji bi sa mnom krenuo istim putem Cool Naravno bez takmicenja, cisto za svoju dusu...

Rumba....

Btw mnogo godina samo latino-americki ples...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Ples Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon